Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nyomulásnak számítana a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nyomulásnak számítana a részemről?

Figyelt kérdés

Egy srác írt nekem pár héttel ezelőtt, hogy vagy, mizu stb... Előtte csak néhány buliba futottam vele össze, de szimpi volt nekem. Mivel másik városban tanulok ezért kérdezte hogy mikor leszek otthon. Mondtam neki nem tudom még pontosan, pár hét múlva. Erre azt válaszolta hogy ha otthon leszek akkor találkozzunk. Azóta néhány naponta írtunk egymásnak. És mivel elég felszínes volt eddig a beszélgetés, ezért attól tartok hogy nem komoly kapcsolatra vágyik. Valahogy nem éreztem hogy igazán felőlem érdeklődne. Meg egy két kétértelmű célzást is tett, de nem nyomulósan hanem finoman

szóval ha megírom neki hogy mikor megyek haza, akkor lehet hogy már készpénznek fogja venni hogy az ágyába fogok/akarok kikötni?

Igazából lehet hogy benne lennék a dologba, meg 1-2 randiba de biztos nem az első alkalomkor mennék fel hozzá.


2016. nov. 4. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem fogja kp-nek venni, ha normális. Írj rá nyugodtan, szervezzetek le egy randit.


"És mivel elég felszínes volt eddig a beszélgetés, ezért attól tartok hogy nem komoly kapcsolatra vágyik" -> Imádom ezeket a következtetéseket :)Én dettó ilyen vagyok neten, facebookon/sms-en. Miért? Mert nem ott kell ismerkedni. Ezek a platformok, különösképpen az elején semmi másra nem valók, csak találkozók leszervezésére. Majd élőben ismerkedek, utálok FB-n meg sms-ben pötyörészni.


33F

2016. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod :D

Amúgy teljesen igazad van, én is utálok neten ismerkedni, meg nem is lehet, szóval ha minden nap minden órájába írna akkor tuti nem akarnék tőle semmit :D

2016. nov. 4. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írd meg neki hogy ha akarja akkor találkozhattok, de azért éreztesd vele hogy még nincs nyeregben és értékelje azt hogy időt szánsz rá. A többi meg tényleg majd kiderül ha összejön a randi, ha meg nem akkor annyit is ért.
2016. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!