Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova mentek első alkalmakkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova mentek első alkalmakkor (valamint amíg kicsit jobban meg nem ismeritek az illetőt) randizni, ha kevésbé van jó idő?

Figyelt kérdés

Persze értem be lehet ülni kajálni, kávézni de szerintem nagyon unalmas tud lenni egy idő után, plusz ha normális helyre mész nem is olcsók az italok. Mozi szintén drága, és beszélgetni sem lehet... Sétálni esőben, és hideg időben elég nehézkes, padra leülni egyik félnek sem jó egészségügyi okok miatt. Amíg nem ismered eléggé, nem feltétlenül viszed fel a szüleid lakásába, vagy hozzátok, nemde? Ha saját lakásba visz úgy oké, de a szülőkkel nem szívesen van egyből bemutatva senki, illetve nem feltétlenül sikerül jól mindenkivel annyira az ismerkedés, hogy minden illető a lakásba legyen már elsőként felhívva teázni.

Ti hova szoktátok vinni első körben a fiúkat/lányokat, milyen bevált helyeitek vannak? Ne konkrét helynevet mondjatok, hanem általánosságban.



2016. nov. 3. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy is a társaság a lényeg, szóval nekem nem unalmas a kávézó sem. De el lehet menni kiállításra, múzeumba, fürdőbe, szabadulós játékba. De ezek pláne nem olcsóak:)
2016. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban beszélgetni én egy hangulatos kávézóban tudok. Nem azt jelenti, hogy tízpercenként rendelned kell, akár két órán át is elüldögélhetsz egy kávé vagy tea mellett, de legalább tudsz beszélgetni.
2016. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Annyiféle kávézó van, hogy egyáltalán nem unalmas ha mindig valami új helyet néz ki az ember szerintem. Estefelé lehet valami nem hangos zenés iszogatós helyen is randizni, igazából 2-3 alkalom után pedig a lakás sem para már, a mozi is jó, ha nem első 1-2 alkalomról van szó, hanem többedik randiról.
2016. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kévézóba
2016. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Romkocsmába ahol nem üvölt a zene, egy pohár bor mellett könnyen lehet beszelgetni.


Ha érdekelnek titeket a muzeumok, ott lehet setalgatni, leulni, beszelgetni.


Szerintem a kávézó is nagy jó, lekötöd vele a kezed. Vagy cukrászda, mindenki szereti az édességet 😉


Ha sportosak vagytok lehet fallabdázni is, nekem volt ilyen randim én nagyon élveztem!


26N

2016. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én nem találom uncsinak a kávézókat, de ha te igen, akkor öltözzetek fel rendesen (pl szerintem most még bőven jó idő van, én még simán sétálok a városban, parkban ilyenkor), menjetek botanikus kertbe, parkba, állatkertbe, vagy menjetek múzeumba, kiállításra, színházi előadásra, ami érdekel titeket.
2016. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!