Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne finoman éreztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne finoman éreztetni vele, hogy nem szeretnék tőle semmit? Segítség! :\

Figyelt kérdés

Ma hamarabb kiengedtek utolsó óráról, így leültem egy padra várni a barátnőmet, hogy utána mehessünk kajálni. Ott ültem és zenét hallgattam, egyszer csak odakanyarodott felém egy srác(12-es, én 10-es vagyok) és leszólított. Nem igazán örültem neki, mert pont akkor kaptam ki egy kevésbé jól sikerült dogát, meg amúgy is, nem vagyok mostanában ismerkedős kedvemben sajnos... :\ Ő pedig ott mondta a magáét :D Én pedig közben mindig azt néztem, ki menthetne meg (tudom, nem szép dolog, de ő nem vette észre). Kicsivel később végre megérkezett barátnőm, és mondtam, hogy mennem kell, ő pedig vidáman elköszönt és mondta, hogy majd holnap beszélünk... Na most, én nem szeretnék. Lehet, hogy azt hitte, van esélye, mert nem vagyok egy bunkó visszautasító típus így azonnal... Mit csináljak? :\

16/L


2010. ápr. 27. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
jol nezz ki?de vard meg a holnapot h mi lesz...majd aztan rakj fell egy hasonlo kerdest:)
2010. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi esélyed, van pasim, aki lever ha még egyszer megszólítasz vagy ha nézel...
2010. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kerüld el. Ha meg nagyon nyomul, akkor mondd meg neki, hogy mostanában rossz passzban vagy, és nem akarsz ismerkedni..
2010. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mond meg neki, bocsi, nem érdekelsz.
2010. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak lazán mond azt hogy "Bocsi de nem jösz be". Általában engemn is ezzel a dumával koptatnak le :S
2010. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kicsivel később végre megérkezett BARÁTNŐM

16/L

hehe lezbik vagytok?

2010. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Huhh... köszönöm a gyors válaszokat :D


Amúgy nem néz ki jól, illetve nekem nem az esetem. Hát, az ilyen "hagyj békén, mert van pasim és megver" beszólás nem én vagyok :) Valószínűleg el fogom kerülni, és ha tényleg nem veszi a lapot és nyomul, megmondom neki...

2010. ápr. 27. 20:17
 8/8 A kérdező kommentje:
nem vagyunk leszbik... -.-"
2010. ápr. 27. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!