Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi számotokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi számotokra a legfontosabb külső tulajdonság egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Tudom, h nem csak a külső fontos, de mégis csak az az első benyomás. Szóval sok kérdésbe volt már ez csak éppen fordítva, ott lányok kérdezték a fiúkat. Általában ott a fiúk az arcot mondták a legfontosabbnak aztán a testalkatot, esetleg még a mell és a fenék volt. Nektek lányoknak melyik a legfontosabb testrész egy fiúnál?
2010. ápr. 27. 18:00
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nos, egy férfi legyen jóképű, menő, kedves,odafigyelő, és magabiztos. Ha ez nincs meg akkor , a legfontosabb testrésze a fiúnak a feje
2010. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
külső tulajdonság? öö, nagyon látszó ádámcsutka, különleges képességnek számít nálam ha feltudja húzni, csak az egyik szemöldökét, illetve izomból bukom arra ha valakinek eres a keze. de inkább az számít, hogy ha látok egy fiút, akkor úgy egyben legyen.. szimpatikus és helyes arc, illetve olyan testalkat ami jóval nagyobb mint az enyém.
2010. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
legyen önbizalma. meg a stílusa. aztán arc,szemek.
2010. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én egy fiúban először a cipőjét nézem meg.Nem tudom miért, de nekem az fontos.

Szeretem ha ápolt és ad magára, ha jól öltözik,Nem kell követnie a divatot, de azért legyen stílusa.

2010. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
arc,szem,alak,kez:)
2010. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A lábaköze.
2010. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
budos ringyo aki a zsebet irta, utalom a fajtad XD
2010. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát...nekem?? nemtom, az hogy valami megfogjon benne...baran szem-haj *-* kedvencXD
2010. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!