Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi számotokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi számotokra a legfontosabb külső tulajdonság egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Tudom, h nem csak a külső fontos, de mégis csak az az első benyomás. Szóval sok kérdésbe volt már ez csak éppen fordítva, ott lányok kérdezték a fiúkat. Általában ott a fiúk az arcot mondták a legfontosabbnak aztán a testalkatot, esetleg még a mell és a fenék volt. Nektek lányoknak melyik a legfontosabb testrész egy fiúnál?
2010. ápr. 27. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A zsebe.
2010. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én először a testalkatot nézem meg, de a barna szemű barna hajú srácok az örök kedvenceim.:P

L18

2010. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én először az arcot nézem,azon belül a szemét.Utána úgy az egész testét,hogy néz ki,mackós vagy izmosabb,vagy kettő közti stb.

DE a legfontosabb az arc,a szem!

15/L

2010. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát én először egy pasin a szemét, az arcát és a haját nézem:D

(16/L)

2010. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem zöld a szemem. Mondjuk a kutyának se kellek. xD
2010. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Legfontosabb külső tulajdonság: hogy elsőre megfogjon, legyen benne valami ami egyből megtetszik

LEgfontosabb testrész:D hát ez elég muris.. inkább csk annyi, hogy egy zöld szempárért, és egy olyan mosolyért amit egész nap néznél, hát..azért elolvadok :$


de megnézem a kezét is, azon látszik mennyire ápolt, (körmei rendesen le vannak e vágva, tiszták e)

meg nem tudom miért, de ha nekem nem jön be egy pasi keze, mármint az ujjai, meg a kézfeje, az alakja, meg úgy minden..akkor az egész nem jön be..:S:D

2010. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szem mindenek felett elvégre az a lélek tükre xD am csak szeretem a szép szemeket na meg nem legyen dagi és pattanásos am nem kell semmi extra :D
2010. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

18:11-esnek:D

nekem a kedvenc szinem a zööld:D

2010. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezt most annyira komolyan leírtátok, hogy majdnem elhittem, hogy nem számít hogy hogy nézel ki, csak ne legyél vak! Komolyan mondom ez első számú poén volt...
2010. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Arc.
2010. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!