Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon meggondolta magát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meggondolta magát, akarhat még valamit, vagy csak beképzelem a dolgot?

Figyelt kérdés

Kb. másfél hónapja megismerkedtem egy lánnyal neten.

Nem sokat vártunk, rá egy napra elhívtam randira, bár nem nagyon kellett hívnom, szinte egymást hívtuk el.


Megvolt a randi, jó hangulatban telt, sokat nevettünk, és nagyon jó volt az összhang, ő azt mondta "olyan mintha ezer éve ismernélek".

Aztán a randi a vége kicsit már unalmasabb lett, elfogyott a téma ő elég álmos volt mert előző nap nem sokat aludt, és mondta, hogy haza kellene menni. Hazavittem, és búcsúzáskor megkérdeztem, hogy hogy érezte magát és hogy lenne e kedve újra találkozni. Sajnos a válasza az volt, hogy most nem tudná elképzelni, hogy legyen köztünk valami. Szomorú voltam, de beletörődtem, le is mondtam a dologról, nem volt kedvem futni utánna reménytelenül.


Azóta eltelt egy kis idő, de a kapcsolat nem szakadt meg, bár én nem akartam barátként tekinteni rá, nem is találkozunk túl sokszor, csak msn-en beszélünk. Aztán nem is törődtem komolyabban a dologgal, de azóta minden alkalommal mikor felmegyek msn-re ő rámír, és érdeklődik utánnam. Sosem én írok először, mindíg ő.


Azóta volt egy futó kalandja egy sráccal, nekem is egy csajjal. Most megint szabadok vagyunk. A rövid kapcsolata alatt folyton panaszkodott a másik srácra, állandóan kiérte a véleményemet stb. persze nem beszéltem a srác ellen, mert nem akartam a csajtól már semmit.


Azóta is keres és ír, sokszor elmondja, hogy unatkozik, meg egyedül van (koleszos és sosem jár haza, elég távol lakik). Nekem sírja el minden bánatát, ha magányos vagy ilyesmi.


Legutóbb nagyon ki volt bukva, mert mondta hogy szülinapja lesz és egyedül kell töltenie, nincs kivel elmennie sörözni vagy ilyesmi. Mindenféle hátsószándék nélkül elhívtam, hogy aznap tartson velem, mert egy haverommal úgyis sörözni indultunk. Azt mondta oké, és hogy nagyon örül neki.


Annyi lenne a kérdésem, hogy elképzelhető-e, hogy mégiscsak, szeretne többet tőlem, vagy csak egy barátot lát bennem. Tudom, hogy ezt nekem kéne éreznem, meg olvasni a jelekből stb. de valamiért olyan lányokkal volt dolgom edig, akik mellett megszoktam, hogy vagy lesz valami köztünk vagy nem. Minden fekete-fehér volt és egyszerű.

Nem akarok a lelki szemetesládája sem lenni, szóval nem tudom mit gondoljak.


Ha valaki tud tanácsot adni annak örülnék, és bocs, hogy ilyen rohadt hosszan írtam.

Köszönöm előre is!


2010. ápr. 27. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Aszem ezt nem is lehetett volna rövidebben leírni. :)


Szóval én azt gondolom, hogy a csajnak tetszel. Nagyon is. Mindenki hozott már életében rossz döntéseket, lehet, hogy az Ő rossz döntése az volt, amikor nemet mondott neked.

Ez egy nagyon jó lehetőség lenne arra, hogy megint közelebb kerülj hozzá, persze csak ha te is ezt akarod, és még mindig tetszik neked.

Viszont a másik, hogy ha a haverod is ott lesz akkor este, nem biztos, hogy ki tud majd bontakozni a csaj, lehet, hogy zavarban lesz, és nem tudod meg, hogy valójában mit is akar tőled.


Ami még nagyon fontos, hogy ad a véleményedre, és nem véletlenül panaszkodott a volt barátjáról sem. Ezek mind jelek, amiket neked szánt.

Én azt mondom próbáld meg, adj neki még egy lehetőséget.


sok sikert :)

A kérdés már csak az, hogy adsz-e neki egy esélyt, ezt neked kell eldöntened.

2010. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy össze vagy zavarodva. Amennyiben észlelsz valami jelet a személyes kontaktusok után, kérdezd meg kerek-perec, hogy változott-e valami azóta a bizonyos találkozó óta. Mondd el neki, hogy neked kellemetlen, hogy csak a lelki szemetesládája vagy.
2010. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem viszket neki...b.zd meg és aztán meg ki tudja mi lesz :)
2010. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne tétovázz!!! EKSÖN! :D
2010. ápr. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azóta összefutottam vele, és mondtam, neki, hogy csak ketten leszünk szülinapján. Úgyhogy, meglátjuk mi sül ki a dologból. :P
2010. ápr. 30. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!