Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt? Meggondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Meggondolta volna magát? Vagy csak rémeket látok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
szóval....van egy srác akit a neten ismertem meg 2 hónappal ezelőtt.személyesen még soha nem taliztunk,de annyira jól elbeszélgetünk mindíg msn-en,hogy egymásba szerettünk.folyamatosan írja h igaz nem ismer személyesen de nagyon szeret és már alig várja h megismerjen és végre találkozzunk.ezzel én is így vagyok.de a gond az h ma nagyon furcsán viselkedik msn-en.ha írok neki tök sokára válaszol,és épp csak tő mondatokban,meg eltűnt az a kedvessége ami eddig volt.a becézgetések,meg minden.ma olyan semleges velem.ja és megvolt beszélve már 3 napja h holnap randizunk,ezer százalékra mondta h jön hozzám/eddig sajna nem tudtunk talizni mert rengeteget dolgozik/.ma meg azt írja h nem biztos h tud holnap jönni mert majd csak este derül ki h kell e holnap dolgoznia.ezt most mire véljem h így viselkedik?csak normális válaszokat kérek.telefonon is szoktunk beszélni,meg sms-ezni is szoktunk.segítsetek,adjatok tanácsot.köszönöm és bocsánat h hosszura sikerült.
2010. okt. 30. 18:20
 1/2 anonim válasza:
szerintem csak rémeket látsz, lehet hogy csak rossz napja volt. Majd pár nap múlva kiderül, hogy tényleg csak lekoptat vagy dolgozni kell
2010. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat.hát az a helyzet h most írt msn-en és írta h tök ideges mert vmi programot nem tud letölteni a netről,és sík ideg.tehát ez a baja.a holnapi talira rá sem merek kérdezni.
2010. okt. 30. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!