Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy utalhatnék rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utalhatnék rá, hogy csinálhatnánk közös programot?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, akivel együtt szoktam edzeni, heti egyszer. Felváltva keressük egymás társaságát, és ez már 2 hónapja így megy. Egy közelebb kerülünk egymáshoz, egyre jobban ismerjük meg egymást, de csak edzés előtt vagy után tudunk beszélgetni egy kicsit, amíg el nem köszönünk egymástól. Érzem, hogy izzik köztünk a levegő, szerintem tetszem neki, de kicsit félénk, és nem tudom elképzelni, hogy randira hívjon. Én is félénk vagyok. Talán ha tennék valami utalást rá, hogy edzés után még menjünk el valahova, akkor kapna az alkalmon. De hogy utaljak rá? Tudnátok ötleteket adni? Pl "jól megéheztem, úgy ennék egy pizzát" - a közelben sok kajás van, van egy szép tó is, meg minden, mert városközpontban vagyunk.

21/L


2016. okt. 21. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Az utalgatást FELEJTSD EL ÖRÖKRE MINDEN TÉREN!! Ezt a pasik UTÁLJÁK!!


Olvasd el Alan és Barbara Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? című könyvet, ebből sok mindent meg fogsz érteni.


Közöld vele egyértelműen, hogy mit szeretnél. Ilyen egyszerű. És egyeztessetek időpontot utána.

2016. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háát, ha két hónapja nincs előrelépés, bennem felmerül, hogy itt nem a félénkség a gátja a dolognak, hanem netán barátnő van a képben, (vagy meleg, vagy akármi..).

De próba, szerencse. Én a helyedben elhívnám valahová. Ha nem akarsz túl direkt lenni, akkor valami sporteseményre invitáld, ha már úgyis együtt edzetek. De kipróbálnád a falmászást, nem jönne-e el veled? stb.

2016. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

most miért lett leszavazva a válaszom? minden szava teljes igazság!

miért olyan nehéz felfogni, hogy a pasik tényleg nem szeretik, ha utalgatnak nekik és utálják, ha őket gondolatolvasóknak hiszik a csajok?


a könyvet pedig minden embernek ajánlom! hasznos olvasmány a párkapcsolat szempontjából!

2016. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy "csinálhatnánk közös programot".
2016. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lenne sokkal egyszerűbb simán elhívni pizzázni, ha már úgyis dumáltok edzés után?


- blablabla..[beszélgetés edzés után]

Te: 'hú, tisztára megéheztem ebben az edzésben. Te nem vagy éhes? Volna kedved kimenni kajálni valamit ide a közelbe?


Egyrészt sokkal egyszerűbb, mint futni a fölösleges köröket.

Másrészt sokkal célszerűbb is (ha mondjuk a srác még nem döntötte el magában, hogy vajon el akar-e / mer-e hívni téged, akkor probléma megoldva, te eldöntötted helyette).

Harmadrészt ha visszautasítana, akkor is sokkal jobban jársz, mert legalább egyértelmű a dolog, és nem azon fogsz vívódni, hogy na most vajon visszautasítottak-e vagy csak nem vette a célzást (segítek: alapból se szoktuk érteni a célzásokat, a félénk izgulós pasik meg főleg nem).



Egalább egyikőtök próbáljon meg felnőtt módjára viselkedni...

2016. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!