Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol csinálhatnánk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol csinálhatnánk?

Figyelt kérdés
elég kényes a szitu a párommal, mert. habár van lehetőségem szeretkezni vele, elég kényelmetlen a dolog, mivel kiderült, h. a tesók hallanak mindent, ritkán nincs otthon senki. nálam nem lehet, nincs saját szobám, mindketten még otthon lakunk. szóval van szex, csak elég kényelmetlen így. (bár jobb, mint a semmi). a kérdésem az: tudtok-e olyan kultúrált, nem túl drága helyet pesten ahol akár ott éjszakázással, de intimebb keretek közt lehet lebonyolítani egy együttlétet? bevallom tényleg vicces kicsit, de minden opciót látni akarok. de akármilyen ötletet szívesen fogadok
2013. máj. 21. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Ha a tesók hallják, gondolom nyikorog az ágy akkor csináljátok a földön vagy asztalon, ablakpárkányon.

A nyögést meg vissza lehet fogni, vagy halkabbra venni.

Ha te lovagolsz rajta akkor nem nyikorog annyira az ágy sem.

2013. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A külső kerületekben vannak hotelek ahol órákra is kiadnak szobát kb 4-5 ezerbe kerül 3 óra.Én már voltam ilyenben ,megérte.
2013. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

húú, ha én lovaglok akkor nyikorog csak igazán :$

nálunk is ilyen szitu van. barátoméknál papírból vannak a falak, tesója a szomszéd szobában, lent is mindent hallani. mi ilyenkor földön csináljuk. tegyetek le paplant, úgy kényelmes is. nyögést nehezebb elfojtani, én barátom nyakába harapok, ha nem bírom tovább, vagy a vállába fúrom az arcom (ebben is van valami szép). ^^

2013. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most, hogy a csattogástegemlítették elég kényelmetlen a dolog...:D
2013. máj. 21. 22:47
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, tényleg hasznos válaszok:)
2013. máj. 21. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan ismerősöd, aki esetleg tudna néhány alkalomra adni egy szobát akkor, amikor nincs otthon? Hasonló a hotel szituációhoz és még fizetni sem kell érte :-)


OFF: egyszer volt egy 30 éves dögös csaj szomszédom, és valamelyik nap hallottam, hogy nyögdécselt. Szemem ki volt kerekedve rendesen :-)

2013. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!