Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedési problémák, Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési problémák, Ti hogyan próbálnátok meg?

Figyelt kérdés
sziasztok, láttam ma egy hamburgerezőbe egy nagyon szép felszolgáló lányt. Egyszerűen megfogott a mosolya és azóta se tudom elfelejteni. Viszont én nem vagyok a szavak ura egy ilyen helyzetben így ez most sem volt másképp. Ráadásul nincs is nagy önbizalmam így az ismerkedés mindig is problémát okozott, a legtöbb lány ismerősöm szerint pedig jól nézek ki. Arra lennék kíváncsi, hogy adott helyzetben, hogyan közelednétek a lányhoz, illetve kaja rendelésen kívül, hogyan kezdhetnék vele el ismerkedni és esetleg megtudni, hogy van-e barátja? Szeretném leszögezni, hogy nem egy éjszakás kalandra gondoltam, mert nagyon megfogott az a mosoly. Válaszaitokat előre is köszönöm :)

2016. okt. 18. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Menjél oda minden nap enni, és te is mosolyogj rá. Ha már kezdesz törzsvendég lenni, kezdj vele beszélgetni, kérdezd meg, hogy hívják, szereti-e a munkáját, mi az álma, a tervei, van-e barátja stb. Olyan időpontban menj oda, amikor lazább a műszakja, ne déli 12-kor, hanem pl. 2-kor, 3-kor amikor már kevesebben vannak.
2016. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát így elég nehéz bármit is tanácsolni, mert azon kívül, hogy téged sem ismerünk, a rosszabb az, hogy a leányzót sem :) Ez csak azért lenne fontos, mert nem tudjuk, hogy milyen az ízlése ugye... és ami az egyik lánynál bejönne, a másiknál nem biztos... Na de, amit én tanácsolnék az az, hogy az ízléses humor elég sok lánynál bejön. Ha esetleg olyan helyzetbe keverednétek, egy apró, kis, jól elsütött poén esetleg felkeltheti az érdeklődését. Másik tanács...járj be gyakrabban, próbáld megfigyelni mikor dolgozik ő ott, próbáld úgy alakítani a helyzetet (ha tudod persze), hogy ő szolgáljon fel neked...

Ha ez többször megtörténik, akkor már ismerős ismeretlen leszel neki :) és sokkal könnyebb szóba elegyedni vele bármiről...akár kezdetben csak arról is, hogy ott mindig milyen finom hambikat sütnek :D

Persze ez egy hosszabb távú folyamat, de sok jó vonzata lehet. Például kiderül magától is, hogy van-e párja, az is lehet, hogy meglátsz benne olyan dolgot ami nem szimpatikus neked...vagy épp az ellenkezője. Szóval én szerintem a te helyedben gyakran visszajárnék arra a helyre és ha ő szolgál fel, akkor mindig megpróbálni vele szóba elegyedni...akármiről, csak lényeg, hogy legyen kontaktus :) És ami fontos még...hogy ne nyomulj szerintem...bár ahogy írtad, nem vagy az a típus sztem.

2016. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm én is valami hasonlóra gondoltam, bár én úgy, hogy a második alkalommal mikor megyek oda, akkor már megemlíteném, hogy milyen finom volt a hamburger (tényleg nagyon finom) és akkor a mosolyát is megdicsérném valahogy vagy ez már túl rámenős? Időm van arra, hogy olyankor menjek mikor ő dolgozik és a pénz sem számít, már csak a mosoly miatt sem :)
2016. okt. 19. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha jól tálalod, akkor talán el lehet sütni a mosolyos dolgot is, de egyébként önmagában lehet, hogy még korai lenne.

Úgy értem, ha csak szimplán megdicséred, az lehet, hogy korai és nem is valami "nagy durranás". Ha már dicséred a mosolyát, tedd valahogy úgy, hogy az különleges legyen és emlékezzen rá...

Ilyesmikre gondolok, hogy hú, köszi szépen, nagyon finom ez a hambi...de a mosolyoddal együtt üt igazán.

Vagy...

A mosolyod is hozzátartozik a hambihoz? mert akkor mindig ezt a kombót kérem...


Bocsi, ha bénák, de nő vagyok és nem is tizenéves :D elég nehéz így példákat mondanom, de talán nekem ilyesmik jönnének be...a lényeg, hogy valami különleges, nem megszokott...

2016. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!