Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40-es pasik, ti irtok/mondotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es pasik, ti irtok/mondotok ilyet veletlenul?

Figyelt kérdés

Szoval ha sokat beszelgettek egy lannyal, de nem vagytok egyutt hanem alakulo stadiumban a van a dolog es a lany azt irja (online), h


"Egyebkent kedvellek"


Mire a pasi" en is szeretlek...."


Szoval lehet h elirta veletlenul es kedvellek-et akart irni? Momdjuk utana sem javitotta ki, de ilyesmit ti "elirtok", vagy komolyan gondoljatok?


Azert negyvenesek valaszara vagyok kivancsi mert a szoban forgo illeto negyvenes:-))))


Koszi mindenkinek


31/N


2016. okt. 16. 16:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Olyan is lehet, hogy komolyan gondolja, de nem biztos, hogy teged nez, hanem pl. tarsfugges vezerli. Azt hiszem mindenkepp manipulacio vagy eroszakossag, mert benne van, hogy "en is", ezzel azt sugallva neked, hogy te is szereted:)
2016. okt. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nos, bennem is valami nagyon hasonlo merult fel...ez a szerelem szerelmet general (legalabbis rengeteg ember igy gondolja, meg ugy hogyha valakiben ezt sikerul felebresztenie akkor erzelmileg tudja kontrolallni az illetot:-))
2016. okt. 20. 02:16
 13/14 anonim ***** válasza:
Irtam uzenetet, azt lattad? Ha tolakodo, akkor sorry.
2016. okt. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sztem ragaszkodó tipus és azt vàrja vàrta hogy te írd azt hogy szeretlek !Ha màr taliztatok is és ott nem mondta akkor sztem érez vmit csak nem merte még a szemedbe mondani és vàrja hogy te mond mert félénk tipus!
2016. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!