Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40-es pasik, ti irtok/mondotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es pasik, ti irtok/mondotok ilyet veletlenul?

Figyelt kérdés

Szoval ha sokat beszelgettek egy lannyal, de nem vagytok egyutt hanem alakulo stadiumban a van a dolog es a lany azt irja (online), h


"Egyebkent kedvellek"


Mire a pasi" en is szeretlek...."


Szoval lehet h elirta veletlenul es kedvellek-et akart irni? Momdjuk utana sem javitotta ki, de ilyesmit ti "elirtok", vagy komolyan gondoljatok?


Azert negyvenesek valaszara vagyok kivancsi mert a szoban forgo illeto negyvenes:-))))


Koszi mindenkinek


31/N


2016. okt. 16. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A szeretlek azért több annál, hogy kedvellek. Az is benne van, hogy ismerlek is valamennyire, közelebbi kapcsolat.


De ha arra gondolsz, akkor nem, ez nem jelenti, hogy szerelmes vagyok. Nemcsak párkapcsolatban használom a szeretlek szót. Igaz férfira nem mondom, csak nőre vagy gyerekre.

2016. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43f voltam
2016. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak ilyen rá jellemző szó használat.

En pl régebben mondta a barátnőimnek is, sőt még a férjemnek is mielőtt összejöttünk és csak barátok voltunk.

Bocsi hogy nem 40 feletti férfi vagyok de sokan mondják igy. En is szeretlek!

Ez a kifejezés arra hogy csiplek de ne vidd túlzásba.

29/nő

2016. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül, de ne vedd komolyan azt a pasit, aki már az ismerkedés alatt dobálózik vele.

De lehet megszokásból írta le, oda se figyelt mire mit reagált.

2016. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3 vagyok.

A férjem 43 éves.

2016. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet, hogy miert irja ezt le. Az szamit hogyan mondja a szemedbe. 37F
2016. okt. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
vagy a tettei
2016. okt. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bar az "en is szeretlek" lehet tulzott, kovetelozo ragaszkodasbol is, hogy manipulalja az erzelmeid, en is csinaltam regen ilyet
2016. okt. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Marmint amikor az "egyebkent kedvellek"-re ez a valasz.

De az is lehet, hogy csak huzni akar, bar az is manipulacio nem?

2016. okt. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem az a tipus, de telleg nem:-))O ritkan jelent ki ilyesmit (vagy ehhez hasonlot) de akkoe komolyan is gondolja. Ezert furcsallom a dolgot:-)
2016. okt. 20. 02:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!