Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek ilyen fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Lehet túl naív vagyok,de összevagyok zavarodva most. Szóval van egy fiú,akinek bejövök már egy éve. Nekem is ő,bár van egy-két tulajdonsága,amit nem kedvelek: szereti a rossz lányokat,exével haverok maradtak stb.Visszatérve Mikor megismertem rá egy hónapra megcsókolt meg tapizott.. Semmi más nem történt mert én nem engedtem(ez előtt nem sokat beszélgettünk amúgy) Aztán egy darabig les..rt,nem is keresett. Uncsitesóm leb....ta hogy miért ilyen velem... Most újra beszélünk,folyton bejön abba a városba,ahol lakok,írkál nekem,kedves velem.Megbánta amit tett? Vagy túl naív vagyok? 21L
2016. szept. 27. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Abszolút felejtős. Aki téged akar, az nem tűnik el.
2016. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, naív vagy, nem látsz a rózsaszín ködtől. Csak egy alkalmi kis kikapcsolódás vagy neki, esetleg még megfektethet, de többet nem akar az biztos.
2016. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek legbelul enis így erzem,de a ti velemenyetek is sokat segitett most :)
2016. szept. 27. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!