Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha találkoztok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha találkoztok egy lánnyal, és utána egy hétig nem keresitek az már azt jelenti, h nem akartok tőle semmit?

Figyelt kérdés
és ha egy találkozás után elválik, h nem akartok semmit, akkor megmondjátok a lánynak, vagy csak szimplán nem keresitek többet?
2010. ápr. 22. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez szitufüggő. Én van akit leszarok, de van olyan is, akinek kerek perec megmondom.
2010. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ez randi volt, akkor azt jelenti valószínűleg, hogy nem akar veled összejönni. Nagyon kevés olyan fiú van szerintem aki a lány szemébe mondja, hogy nem akar semmit. Inkább el szoktuk sunnyogni. 21/f
2010. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ééértem. és neked van bnőd? :D :D
2010. ápr. 22. 17:44
 4/12 anonim ***** válasza:
nincs. ismerkedni akarsz? (:
2010. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
persze :)
2010. ápr. 22. 17:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha randi, akkor nálam már akkor is azt jelenti, ha két napon belül nem hívom.


Nem tudom miért kéne megmondani egy csajnak, hogy nem érdekel, azzal csak megbántja az ember.


20F

2010. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elég hülyén néz ki egy ilyen honlapon ismerkedni. Semmit sem tudok rólad. Lehet, hogy bányarém vagy(:
2010. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

csak azért érdekelt, hogy a fiúk hogy állnak hozzá ehhez, mert a lányoknak ugye, mindig meg kell mondaniuk...


ééés persze, hogy hülyén néz ki, de legalább vicces ;)

a szépség meg sokszor egyénfüggő (nem mindig, a különösen csúnya embereknél) de én általában tetszek az embereknek, úgyhogy mondhatjuk, h szép vagyok, de legalábbis tuti nem csúnya. :)

2010. ápr. 22. 17:59
 9/12 A kérdező kommentje:

ha van kedved, írj nyugodtan :)


még egyszer köszi a válaszokat! :)

2010. ápr. 22. 18:14
 10/12 anonim ***** válasza:

megmondom ha akarok vele talizni és azt is ha nem

pont ilyen szituációba vagyok :D csak sajnos a lányt nem érdeklem :S szopás:S:D 21/f

2010. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!