Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az átlag alatti pasi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlag alatti pasi miért menekül egy jó nő elől, ahelyett hogy örülne, hogy ő kell a nőnek?

Figyelt kérdés
Nemvagyok beképzelt,de adok magamra,csinos vagyok, kedves,odaadó, belevaló, van munkahelyem,eltartom magam,művelt vagyok. Nem vagyok én sem tökéletes az tény és be is vallom,de mindig igyekszem :) Nem a nagymenő férfiakra bukom,hanem a kedves,szerény pasikra, de ők mindig kevesebbnek tartják magukat nàlam és menekülnek előlem... Ez már sok esetben így volt :( pedig semmi elijesztőt nem csinálok
2016. szept. 10. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
welcome to Hungary.
2016. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Felnek a kudarctol.

Nem hiszik el hogy egy jo no tenyleg erdeklodik utanuk.

Egybol arra gondolnak hogy csak jatszani akarsz velük.


Illetve attol tartanak hogy nagyon hamar beled szeretnek de te meg otthagyod oket egy jobb pasiert.


Visszahuzodo, szereny pasikent a sajat gondolataimat irtam le, de szerintem valahol van bennuk igazsag.

2016. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én ezt nem értem, én próbálom bizonyítani,hogy bennem lehet bízni, stb, ezek ellenére is félnek? :( Nem minden nő hasznàlja ki az ilyen pasikat,mert itt van az élő példa, hogy én megbecsülnék egy ilyen normális pasit,csak nem jön össze :/
2016. szept. 10. 12:30
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
Mert nem tudják elhinni. Ez kb olyan, mintha lottóötösöd lenne, anélkül, hogy vettél volna szelvényt.
2016. szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem menekülnék el,és a fél életemet odaadnám érte,ha végre egyszer az életben egy ilyesmi nő érdeklődne egyáltalán irántam... :/


De hát ilyen a szerencse.

25/F

2016. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3


1 vagy a 10ezerből. Magyarán ritkább mint a fehér holló.

2016. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Átlag alatti pasi nemhogy a jó nőknek, de még a ronda nőknek sem kell. Szerintem tudják, hogy úgysem lennél képes szeretni őket ilyen külsővel.
2016. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ha te a "Nem a nagymenő férfit", a "kedves,szerény pasit" átlag alattinak nevezed, az már önmagában is olyan sértő és lekezelő, hogy simán megér annyit, hogy igenis faképnél hagyjon bárki, akinek több önbecsülése van mint egy cipősdoboznak.


Próbálj leszállni a magas lóról, hátha több sikerrel jársz.

2016. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kevesebbnek tartják magukat nàlam és menekülnek előlem --


nagyon nehez lenne beismerni, hogy egyszeruen nem kellesz nekik vagy nem becsulnek meg?


van, aki csak gyanakvo, azon viszont nem nagyon tudsz segiteni.


tegyuk fel, hogy tenyleg felnek, hogy nem felelnek meg egy olyan szuper nonek, mint te vagy. ezen viszont beszelgetessel lehetne segiteni. de szerintem csak el vagy szallva magadtol.


azert merem ezt mondani, mert voltam hasonlo helyzetben. aki kapcsolatot keres, annak nem feltetlen ezek a szempontok, amiket irtal. hanem hogy lehessen egyutt nevetni, legyenek kozos dolgaitok, masnak a haziassag.


eleg rossz kiindulopont egyebkent, hogy kifejezetten olyan ferfiakat keresel, akik, ahogy mondod, atlag ALATTIAK. aki oszinte es egyenlo kapcsolatot akar, az nem ilyesmivel foglalkozik.

2016. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kamu kérdés
2016. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!