Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szinte minden baratnomnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte minden baratnomnek van pasija, csak nekem nem. Raerek meg?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok, es eddig meg csak egy baratom volt, igaz, hogy kicsit (okee nagyon) szegyenlos vagyok, de neha szeretnem ha nekem is lenne egy baratom. De azert aerek ezzel meg ? Vagy ez ciki ha nekem meg nincs pasim ?
2008. okt. 1. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem ciki de próbáld meg leküzdeni a szégyellőségedet és máris máshogy fognak a pasik is viszonyulni hozzád
2008. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
nekem ugyanez volt a problémám, és képzeld egészen 22 éves koromig el is tartott. Ha megtalálod az igazit, vele le fogod tudni küzdeni ezt a problémát, én is így voltam vele és előtte sikerült szép lassan megnyílnom:)
2008. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

19 éves barátkozós fiú vagyok, ja és félénk :)

Tali? :D

2008. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Mintha magamat hallanám. Én lassan 19 vagyok, és most talált meg a szerelem. Ráérsz, nem ciki, bár engem is nagyon bántott, hogy körülöttem mindenki mindig szerelems volt, meg mást sem hallottam, minthogy az új barátom így, meg úgy, én meg egyedül voltam. Rólam még azt is kitalálták, hogy meleg vagyok biztos. De nem törődtem azokkal, akik cukkoltak. Tudtam, hogy előbb-utóbb úgy is rám talál, akinek rám kell találnia. És megtörtént. Szóval nyugi.
2008. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi szepen mindeknek. Orulok, hogy ezzel nem csak en vagyok igy. Es az telleg rossz erzes, mikor a baratnoim fojton arrol beszelnek, hogy ilyen jo a pasimmal, olyan jo a pasimmal, es en meg max csak annyit tudok mondani, hogy de jo lenne azzal a pasival aki epp most tetszik nekem....

Na, de akkor nem is aggodom ezert, elvegre mindenkinek megvan a 'parja'. :)

2008. okt. 1. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:

csak azert ne legyen baratod, hogy legyen valakid, az butasag.

majd ha szerelmes leszel valakibe, es kolcsonos lesz a dolog, az nagyon jo lesz..

ismerek olyan huszoneves fiatalt is, aki pont ugyanezzel a problemaval kuzd, én csak tisztelni tudom, és bátoritani.

kitartás :)

2008. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Haladj úgy ahogy a pici szíved diktálja, ne ronts fejjel valaminek azért mert mások elvárják. A szégyenlősségedet mindenképp győzd le, teljesebb életet tudsz béklyók és gátlások nélkül élni. Sok szerencsét.
2008. okt. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen en is arra gondoltam, hogy most csak azert, hogy mondhassam, hogy van pasim, nincs ertelme. Foleg, hogy nem is az a tipus vagyok. Sokan mondjak mar, hogy jojjek ossze valakivel, meg volt azert jopar olyan is aki velem akart osszejonni, de valahogy nemereztenm azt, hogy most en erre ezzel az illetovel tobbet el tudnek erni mint baratsag. Es szerintem ez valamilyen szinten nagyon fontos, hogy ne csak azert legyunk valakivel, hogy 'legyunk vele'.

Amugy szegyenloseg ellen, van valami joo megoldas ?

2008. okt. 2. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!