Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy tényleg érdeklem, vagy csak ennyire szeret társalogni?

Figyelt kérdés

Nem ismerem annyira a srácot, csak párszor találkoztunk, de mindig próbáld közeledni felém, legutóbb meg már nagyon érdeklődő volt, kérdezgette, hol lakom, az autómról kérdezgetett, de még a kedvenc színemre is rákérdezett. :D

Látom én, hogy másokkal is ilyen érdeklődő, de őket ismeri és azért dumál velük annyit - meg hát ők fiúk, nem tudom egy hozzám hasonlóan ismeretlen lánynál is ilyen érdeklődő lenne-e.

Honnan kéne tudnom, hogy ez többet jelent-e szimpla társalgásnál?

24/L


2016. aug. 22. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
De milyen körülmények között találkoztatok? Baráti társaság? Elkérte a neved (fb miatt)? Ott is rádír? Számcsere? Célozgatás, hogy majd elmehetnétek valahova...? Ha ezek közül egyikse, akkor szimplán csak unaloműzés miatt beszél hozzád ennyit, vagy mert valamiért (talán igy van, talán nem) úgy látja, hogy elveszett vagy és próbál szóval tartani, hogy jobban érezd magad.
2016. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy bejössz neki, csak annyira félénk, hogy nem mert még elhivni vagy rádirni. De ezt nem tartom túl esélyesnek, akik sokat pofáznak szinte idegenekhez, nem annyira szoktak szivbajosak lenni.
2016. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Baráti társaság. Rám írt kétszer facen, de mindig csak azért, hogy megyek-e. Már régebbről ismerősök voltunk facen. Az utolsó tali végén mondta, hogy menjek legközelebb is le velük.

Kicsit lehet elveszett is vagyok, mert én nem ismerek ott senkit...

2016. aug. 22. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyu, ha akarna toled vmit, akkor kettesbe hivna el talalkozni, nem a tarsassgba. A bsratom is beszelgetett most egy szulinapi partin fiukkal lanyokkal, facebook csere is volt, de nem talalkozik veluk kettesben. En is ott voltam es en is bedzelgettem. De hivtuk oket, h jojjenek legkozelebb is. :D Lehet ott is lesz 1-2 ilyen kiscsaj, aki msjd azert jon el, mert belegondolja, h a bsratom akar tole vmit :D
2016. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!