Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől erény a naivitás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől erény a naivitás a lányoknál?

Figyelt kérdés
Várják az igazit, meg mindenféle idealista elképzeléseik vannak. Aztán amikor belecsöppennek az életbe, akkor csodálkoznak, hogy semmi sem úgy van. Miért kell ilyen gyökérnek lenni? Miért kell a lányokat butának kinevelni?
2010. ápr. 19. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Erről a szülőket kéne megkérdezni :)

Ezek mellett nem csoda az évszázados sztereotípia, hogy utáljuk az anyóst.

2010. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mért te hogy nevelnéd lányodat?
2010. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

úgy nevelné, hogy lányom, az élet szar, 27,6% al kevesebbet fogsz keresni mint a férfiak, ráadásul lábtörlőnek használnak majd.

oo képezzünk emo-s nemzedéket, hisz 2010 az igazság éve..

2010. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A lányok többsége ilyen.Érzelmesek,romantikusak vagyunk,várunk az IGAZIra.Jobb esetben kinövünk belőle és próbálunk nem idealizálni,reálisan gondolkozni,azt az embert szeretni akit végül megtaláltunk a szőke herceg helyett,aki viszont szeret.Vagy valaki nem növi ki és akkor nagyon nehezen találja meg a boldogságot.Szerencsére én úgy-ahogy kinőttem:)Nem idealizálok.De attól még romantikus vagyok és naiv-csak nem ebben a témában.Ez nem butaság.Amellett intelligensebb egyének tudnak tanulni a saját hülyeségeikből:)
2010. ápr. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ne haragudj de ha téged úgy neveltek volna, hogy drága gyermekem, ne legyél naiv úgyse érsz annyit mint mások, úgyse fogod elérni amit akarsz mert az élet szar, akkor most mi lenne belőled??? Egy önbizalom és önbecsülés nélküli ember,akinek minden mindegy, nincsenek álmai és semmiért se küzd.. hát ezért nevelik naivnak a lányokat...
2010. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az a naivitás, hogy "majd lesz egy igazi, a nagy Ő, akivel minden rendben lesz". Pont az a baj, hogy a lányok a tapasztalatlanságuk miatt nem tudnak kezelni egy kapcsolatot.


Szerintem az, hogy valaki beteljesíti az álmait az nem naivitás, mivel ilyenek léteznek. Viszont aki állandóan az igazira vár, meg óvja a szüzességét az jó nagyot koppan.

2010. ápr. 20. 18:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
"Viszont aki állandóan az igazira vár, meg óvja a szüzességét az jó nagyot koppan." Ez egy hülyeség. Úgy is jó nagyokat lehet koppanni,hogyha eleve úgy megy bele a kapcsolatba egy lány,hogy tudja,mire számíthat és még csak nem is gondol arra,hogy az a srác lesz az igazi,így nem is dédelget nagy álmokat.Néhány tapasztalatom azt mutatja,hogy a pasik így is tudnak görények lenni...Most énis általánosítsak?Hogy a pasiknál miért erény,ha szemét módon átb*sszák a csajokat?Tisztelet a kivételnek.Egyébként meg...miért ne lehetne valaki az igazi?Akivel később majd leéled az életedet és minden jó vele?Nem is igazán egy álomszerű pasira várunk(legalábbis én nem),hanem csak egy jól működő kapcsolatban reménykedünk.Hallod,jól lenézed a csajokat:D "tapasztalatlanságuk miatt nem tudnak kezelni egy kapcsolatot" Benned nem merült fel,hogy esetleg veled is előfordulhat,hogy akadnak alapvető problémáid?
2010. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a jól működő kapcsolathoz tapasztalatra van szükség. Egyáltalán ki az, aki tényleg megfelelő neked, meg hogyan lehet vele jól kijönni. Ugyanúgy tanulni kell, mint bármi mást. De a nagyon okos csajok inkább elutasítanak minden lehetőséget és várják a sült galambot. Ezért koppannak.
2010. ápr. 21. 15:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor menjél tapasztalatot gyűjteni és csinálj egy remek kapcsolatot
2010. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én hiába szerzek tapasztalatot, ha ők mind gyökerek. Mit kezd a mester, a tanítvánnyal, aki nem akar tanulni? Semmit. De egyébként is utálom a csajokat tanítani. Ne keljen már mindent megmondani nekik...
2010. ápr. 21. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!