Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az mennyire zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az mennyire zavaró egy pasiban, ha nem túl energikus, néha bágyadt, elmerül gondolataiba, keveset beszél?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre magamon, hogy csak napi fél-1 órát vagyok képes teljes erőbedobással kommunikálni, ezenfelül úgy vagyok vele, hogy essek túl rajta, mert unom és fáraszt. Szükségem van arra, hogy elmélkedjek, magamba forduljak és kizárjam a külvilágot. Van amikor kicsit fáradtnak tűnök, kedvtelennek, de megvannak azok a pillanatok a héten amikor én is feldobottabb vagyok és szeretek járkálni ide-oda. Csak ez nálam nem folyamatos, hanem ki kell várni, mert nincs annyi energiám. :) Mennyire zavaró egy ilyen férfi. Egyébként kedves vagyok, rendes, tisztességes, becsületes, a légynek se ártanék, empatikus vagyok, szeretek segíteni a nehéz sorsúaknak, szóval a legfontosabb belső tulajdonságok rendben vannak. Szavamat betartom, lehet rám számítani, megértő vagyok és segítőkész. Csak a fent leírtak jellemzők rám.
2016. aug. 11. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy hozzád hasonló vérmérsékletű lánynak ez nem fog problémát jelenteni.
2016. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A gond csak az, hogy nem tudom hol lehet összefutni ilyen lánnyal, illetve hogy lehet kiszúrni a tömegből egy ilyen lányt. Mert ugye idő kell hozzá, hogy megismerj egy lányt, és kiderüljön róla, hogy hozzám hasonló.
2016. aug. 11. 17:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan ilyen vagyok,csak lany. Pont emiatt szeretem a beszedes,porgos,jokedvu embereket. Ki tudnak zokkenteni a komfortzonambol es ez nekem kell,kulonben konnyen befasulok. Igazabol nincs erre ,,szabaly" ,volt mar hasonlo vermersekletu parom mint en es volt mar porgosebb is... Hogy vegul ki mellett allapodok meg nem biztos hogy ez fogja eldonteni,de mindenkepp jobb volt a lelkivilagomnak az a parkapcsolat ahol a masik fel az ellentetem volt es ,,felebresztett" engem. 20 L
2016. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3


Hm. Lehet az ellentétek mégis vonzzák egymást :)

Vajon számomra is ideálisabb lenne egy energikus nő? Biztosan zavarná őt, hogy nem vagyok kapó a terveire. :)

2016. aug. 11. 18:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem magas a vérnyomásom :P, de Te tényleg nem vagy kutya.

Kicsit zavaró lenne, ennyire én sem vagyok introvertált. Főleg, hogy a párom beszédesebb, energikusabb. Mióta vele vagyok állandóan km hiányom van. Lehet, hogy neked is egy pörgősebb ember kellene. :)

2016. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik lány sem örülne neki ha unnád és fárasztana. Meg hogy lehet így normális életet élni? Iskolában/munkában csak ülsz elég nap mint egy hal? És ha az iskolában/munkában/barátokkal/családdal/egyebekkel "elhasználod" azt napi fél- 1 órát akkor a barátnőd meg így járt aznap, húzzon sorszámot a következő napra? Vagy mi lesz ha összeköltöztök? Egész életében várhat arra, hogy mikor lesz kedved megszólalni? Amúgy meg nem kell egész nap Nobel-díjas ötletekkel bombázni, a kommunikáció nem erről szól.

Én is introvertált vagyok, de ha valakit szeretek azért megteszem az erőfeszítést és utána már élvezem.

2016. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én inkább tapasztaltam, hogy ritka az, amikor az ellentétek vonzzák egymást. Csak például magamból kiindulva, eléggé energikus ember vagyok, és volt már olyan barátnőm, aki pedig eléggé passzív, zárkózott volt, nem igazán tudott új emberekkel (pl a baráti társaságom) többszöri alkalom után se jól kijönni, ő igazából teljesen élvezte a társaságomat, feltöltötte az energiám, engem viszont zavart, hogy ő nem ilyen, hanem passzív. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem feltétlenül igaz, hogy egy energikus ember viszont jól érezné magát veled. Azt tudnám javasolni, hogy próbálj hozzád hasonló nőt keresni, az én a hasonló a hasonlót vonzza elv mellett vagyok. Hogy hol lehet ilyeneket találni? Szedd össze azokat a helyeket, ahova te jársz, jól érzed magad, és abban a közegben keresgélj, mozogj.
2016. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En energikus, beszedes no vagyok es sokszor volt mar olyan pasim, mint Te. Jo dolog, ha meghallgatnak. A faradekonysag honnan ered?

N

2016. aug. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

első benyomás szempontjából nem valószínű, hogy jó. Nem tudom hogyan kapná meg a másik fél azt, amire egy új ismertségtől szüksége van, miközben te elmerengsz magadban, nem foglalkozol a másik féllel. Így nem alakul ki szimpátia se, vonzalom se.

Erről bővebben az első benyomás c. könyvben olvashatsz, torrenten fent van.

2016. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9


Igen, az vonzalom nő részéről sajnos rendre olyan férfiak iránt alakul ki, akik beszédesek, szórakoztatók, tudnak a társaság középpontjában lenni, energikusak, sok mindent csinálnak, sok barátjuk van, karizmatikusak stb.


Hát én pont nem ilyen vagyok. Akkor ez azt jelenti, hogy nem sok esélyem van összejönni egy lánnyal aki meg lenne teljesen elégedve velem? Esetleg csak azért, mert mást nem talál(magyarán nem annyira csinos). Ilyen beérem vele alapon, mert jobbat úgysem találok.


De nem értem, hogy miért akkora baj, hiszen belül sokkal jobb személy vagyok mint a többség szerintem. Most nem dicsekedni szeretnék, csak ezt hallottam vissza sok embertől, és amikor emberekkel beszélgetek és azt hallom, hogy miket tudnak megtenni, és azt érzem, hogy nagyon tisztességtelen dolgok, én nem tudnék olyat megtenni.

2016. aug. 12. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!