Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok csaj vesz fel és írogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok csaj vesz fel és írogat msn-en. Meg lehetne oldani valahogy, hogy vmi progi írogasson nekik helyettem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lusta vagyok msn-ezni, és ezek a kis csajok meg ostromolnak, de azért nem akarok bunkó lenni, hogy nem írok nekik vissza. Szal olyasmire gondoltam, hogy nézi mit ír a csaj, ha olyat ír hogy "szia" akkor a progi elküldené neki válaszul h "szia". Meg ha akármit mond akkor "ó ez nagyon jó" vagy ":D" és egyéb előre elmentett válaszok lennének. Ha valami negatívat írna, pl "rossz napom volt" akkor meg ":S" vagy "jaj nee!"... Van ilyen cucc? thx
2010. ápr. 18. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mire megcsinálnád a cuccot már 100 csajnak visszaírhattál volna
2010. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De sok gondod van bmeg...
2010. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért nem törlöd az msn-ed???
2010. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

bocs de azért ehhez kell egy arc, hogy ilyet kérdezz xD

am meg egyszerű letiltod őket aztán kb. egy hét után vissza és akk azt mondod h ritkán férsz oda a géphez..

2010. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

igaza van az elsö kommentelönek..

másik.minek neked akkor az msn???tudtommal azok használják akik online is szeretnek beszélgetni..

de ha viszont ennyi gondod van irj olyan személyes üzit ki ami azt jelenti ne zaklassanak..

vagy..maradj rejtve..

2010. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
figyelj, tiltsd le őket, nekem a 60 partnerből akik fel vannak véve sosincs h egyik se lenne letiltva...pl ha csak 2-3 konkrét emberrel szeretnék beszélgetni vagy egyszerűen fáradt vagyok és nincs hangulatom arra h feljövök és 20an rámírnak...letiltom azokat akiknél fennál a potenciális veszély h tuti rámírnak. :D
2010. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem akarsz bunkó lenni?

Sajnálom, nincs más megoldás. Igenis mond meg, hogy nem érdekel, vagy mond, hogy dolgod van, valahogy koptasd le. Nem jó az, ha hagyod, hogy rád akaszkodjanak. A lányok túlságosan is el tudnak szállni, a tipikus plazacicáknál ez nem is ritka. Addig tapadnak a fiúkra, mint a pióca, míg az be nem adja derekát. Vagy bunkó leszel és akkor biztos, hogy leszállnak rólad, vagy mindig kifogásokat találsz ki, ami egy idő után neked elég unalmas lesz, de nekik nem fog leesni, hogy nem vagy rájuk kíváncsi, vagy szimplán letiltod őket és soha nem oldod fel. Sajnálom, de egyebet nem igazán tehetsz. Max keresel egy csajt, és közlöd, hogy van barátnőd.

L/17 (igen lány vagyok)

2010. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
óóó, megtaláltam, answering machine plus... pont ilyet kerestem :D:D
2010. ápr. 18. 21:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy....

Mit ír a program ha azt kérdezik hogy mit csinálsz ma este?

2010. ápr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nagy paraszt vagy valts gumi babara az legalabb nemakar majd megkeselni mikor rajon mekkora selejt vagy

f/23

2010. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!