Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány (15) olyanokat ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány (15) olyanokat ír nekem msn-en hogy jobban szeret mint a volt pasiját akivel 4 évig járt, de élöben nem sokat beszélünk akkor ö szerelmes belém? Vagy mit kellene tennem? Várom válaszotokat:D /a hülyegyerekek kiméljenek meg köszi/->egy 16F

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem biztos érez valamit! beszélgessetek többet élőben.
2010. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Msnen nagy a szája, élőben pedig nem meri kimutatni az érzéseit.
2010. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is az volt, hogy msn-en így szeret úgy szeret élőbe meg nehezen tudtunk megszólalni, de végül lekaptam lesz ami lesz alapon és benne volt csak várt hogy én kezdeményezzek...azóta sokkal többet beszélünk, szabadabban merünk egymással beszélni. 15/F
2010. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele élőben és akkor szerelmes lesz. Randin meg is csókolod és akkor máris szereztél egy barátnőt. Ennél 1xűbb nem is lehetne.
2010. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:D, várok még tippeket
2010. ápr. 18. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:
háh.. úgy viszonyúlj hozá mint forma 1 es kocsi az esős kanyarhoz... bármikor kicsúszhatsz.. én így szívtam meg msn en mondta ezt meg azt fűt fát élőben csók volt aztán másnap szakított xd mondanom sem kell 15/l volt.. tudod ebben a korban van az a bizonyos "fellángolás..."
2010. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!