Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S! Mit csináljak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Mit csináljak akkor amikor feltűnési viszketegségem van mikor meglátom a fiú kiszemelt áldozatot, akivel mellesleg nem szoktam beszélgetni!? .

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán írd le, hogy mit értesz feltűnési viszketegség alatt, mert így elég nehéz normális választ adni.

Elöljáróban annyit tudnék mondani, hogy küldj neki egyértelmű jeleket, ha már úgyis feltűnési viszketegségben szenvedsz, vagy pedig menj oda hozzá beszélni, még mielőtt beégeted magad valami hülyeséggel.

2010. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
feltűnési viszketegség= mindenképpen azt akarom hogy vegyen észre . :)
2010. ápr. 18. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
kakálj a lábára. azt észre szokták venni.
2010. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vigyázz, mert ez elsülhet eléggé kellemetlenül is.

csak szolidan próbáld felkelteni a figyelmét. vagy csak elegyedj vele beszélgetésbe, akkor úgyis rájössz, hogy érdeklődik-e irántad. kérdezz tőle valami semleges kérdést, és ha látod, hogy érdelődve fordul feléd, eseetleg folytatja a beszélgetést már nyert ügy.

de ha látod, hogy unja, vagy nem túl éredklődő veled szembe , akkor ne erőlködj , mert csak hülyét csinálsz magadból

sok sikert

2010. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát először is ne te nyomulj rá hanem ő rád!

Hogy ezt hogyan csináld?

Megismerkedsz vele, NEM NYOMULSZ, hanem szépen lassan, bla-bla-bla sinen vagyunk, 3. talila elkéred a telószámát, beszélsz vele hogy hogy vagy, mi történt veled.

Ha pedig rászorul valamie akkor szó nélkül segíts neki.

Aztán 1-2-re megválzotik a helyzet,a nyúl fogja vinni a puskát :D

2010. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nekem mindig a közelembe van aki nekem teccik..és énis neki.. de én inkább kusbamaradok ha a közelembe van ..ne égessem le magam... a barátnőm ilyen feltünési viszketegséges..nagyonnagyon idegesítő... én olyankor leálítom.. vagy elmegyek onan..hogy engem ne idegesítsen fel..
2010. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ááá nálam sem arról van szó... én is inkább kussolok ha ottvan a srác és zavaerban vagyok. Csak azt szeretném hogy észrevegyen .
2010. ápr. 18. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!