Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24L és 18F esélyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24L és 18F esélyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a szerelemben a kor nem számít.ha szeretitek egymást,akkor minden működhet.

bár már olyanról is hallottam,hogy a srác csak tapasztalatot akart szerezni az idősebb csajtól.

2010. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szesze ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy a csaj menyire vonzódik a fiatalabb pasikhoz. De amúgy az ellőttem szóló mondta, a szerelemben nem számít semmi.
2010. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
esélyek mindig vannak, akkoris ha a csaj 40 éves a pasi meg 20. a ti esetetekben azér jobb a helyzet korban, de SZERINTEM a lány ne legyen idősebb a fiúnál.ez magán vélemény.a lényeg hogy esély az simán van és ha kölcsönös a vonzalom akkor sok :)
2010. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán van esélyetek,főleg,hha a fiú nem gyerekes,és nem látszik,hogy a csaj idösebb.

A kor ne tartson vissza.

2010. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyképűen mondom,de érettebbnek tartom magam a koromhoz képest,emiatt a haverok is néha piszkálnak " túl komoly vagyok "
2010. ápr. 18. 12:43
 6/6 anonim ***** válasza:
én 19f voltam amikor össze jöttem egy 27éves lánnyal!nem nagyon működött.más volt a gondolkodás módunk!de ez igazából sztem azon múlik h mennyire érett komoly a fiú!ha a Te szinteden van akkor semmit nem jelent,hogy fiatalabb!próbáljátok meg!
2010. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!