Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdem nem érteni a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem nem érteni a nőket tudják mit akarnak egyáltalán?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre!


Megismertem egy lányt és nagyon szépen alakult minden nem volt nap hogy ne beszéltünk volna MSN-en minden nap beszéltünk ahogy felléptem rám írt eleinte kicsit talán zavaró is volt nekem hogy ahogy fellépek rögtön ír de később egyre jobban kezdett tetszeni a lány és kb 2-3 hónapja nem tudom mi történhetett de nagyon keveset beszélünk múltkor is egy szüreti fesztiválon voltunk minda2 a saját társaságunkkal én sajnos nem vettem észre hogy ő is ott van de másnap rögtön rám írt hogy szia láttalak meg ilyenek ha meglát valahol akkor rögtön jön az írás szióka így meg úgy!


Ez a 2 hónap rádöbbentett engem hogy nagyon megkedveltem a lányt bele is szerettem!


Szóval szerintetek akkor most mit szeretne ha meglát valahol rögtön jön az üzenet láttalak meg minden de már nem ír minden nap és eddig ő kezdeményezett és hirtelen semmi!


Most várhat hogy én legyek a kezdeményezőbb vagy nem tudom komolyan mondom!


2008. szept. 29. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is volt, h valakinek írtam minden nap, de neki meg sose jutott eszébe keresni. Ezt egy idő után meguntam és egyre ritkábban írtam neki. Lehet nálatok is ez a szitu? Te is nyugodtan írhatsz neki, hátha csak nem érezte, h érdekel téged.
2008. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A lány eddig nagyon kedvesen és nagyon sokszor jelezte, hogy érdekled.

Most már ciki lenne ha ennél többet "mászna a nyakadra".

Tessék kezdeményezőnek lenni. Akár barátság, akár szerelem nem építhetsz semmilyen kapcsolatot arra, hogy majd a másik fűti.

Ha szerelem akkor pedig pláne, hogy férfiasabban, kezdeményezőbben kell fellépned! :)

(szerintem ez az ügy már sinen van. Légy bátor és ügyes!)

2008. szept. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nálunk még mindig erőteljesen tartja magát az a nézet, hogy a fiúnak kell kezdeményeznie, a lány legfeljebb csak "jelez", hogy szívesen fogadná.
2008. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én se értem a lányokat.... Ez a génjeikben van...

De az elöttem szolokat csak megerösiteném hogy jokat mondtak:)

2008. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha csak hülyíteni akar fogadásból? ( mostanában csajok közt ez a divat )
2008. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nah igen ebbe belegondolni sem merek!
2008. okt. 1. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos bejossz neki, es teljesen egyetertek a harmadik valaszoloval.

Mindig radirt, nem varta, hogy te irj ra annak ellenere, hogy te vagy a fiu. Jelezte, hogy tetszesz neki. Most rajtad a sor, kezd te a beszelgetest, hogy biztos legyen benne, hogy te is kedveled ot. Szerintem hajra, es ne varasd meg, mert azt nem szeretik a csajok. Sok sikert! Szerintem ez nyert ugy.

2008. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" És ha csak hülyíteni akar fogadásból?"

Óóóóó! Milyen igaz! Akkor ezen az alapon, laítson csak gyáván egész életében mert sosem tudhatja, hogy nem verik-e éppen át.

Marhaság! Abba nem fektetnek ennyiidőt és energiát mint amennyit ez a lány pazarolt erre a fiúra.

Tudod mit, kedves kérdező?

Annyit vacilálsz és aggodalmaskodsz, hogy kezdem úgy érzeni, hogy meg sem érdemelsz egy ilyen nőt. :))

2008. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!