Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Egy kis segítség kellene, arra gondoltam, hogy kezdetnek a "Szia!, ráérsz egy picit?" és utánna, hogyha ráér, akkor "az a helyzet, hogy tetszel nekem, és ha ez kölcsönös, akkor szeretnélek megismerni, lehet?" és az a problémám, hogy nem tudom, hogy ez után mit mondjak (persze csak ha igent kapok válaszként) arra gondoltam, hogy megkérdezem, hogy milyen órája lesz, hogy telte a napja..., de nem tudom, hogy ez mennyire passzol össze? Tudná valaki véleményezni, és ha nem jó, akkor egy pár ötlet is jó lenne, köszi! (u.i. 10.es középiskolások vagyunk, de nem osztálytársak)
2008. szept. 28. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát..Szerintem ha bejössz neki küld apróbb jeleket..(rádnevet,szünetekben megkérdezi h:szija h vagy?mit csinálsz délután..)Ha nem,akk tehetsz egy lépést,nincs mit veszítened.Megkérdezheted h nincs e kedve suli után beülni veled egy kávézóba,vagy pizzériába,vagy nem e menne át hozzád délután segíteni a leckében..Ha igen-t mondd,onnantól kezdve félsiker:)

Mertha már "kettesben" vagytok..(szobádban,vagy a kávézóban egy asztalnál)küldhetsz felé apró jeleket..Ha "veszi a lapot" és bejössz neki valószínűleg megteszi a 2.lépést.Ha nem,akkor sztem kérdezz rá h tetszesz e neki vagy sem..:)

Majd írj h mi volt:))

2008. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, eddig még sosem beszéltünk egymással, szóval nem szokott ilyeneket kérdezgetni :) és nem tudom, hogy az nem számít-e túlságosan nyomulásnak, ha ílyen helyzetben egyből el akarom hívni valahova?
2008. szept. 28. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:

ha tetszel neki, semmi sem fog nyomulasnak szamitani (jo, majdnem semmi), ha meg nem jossz be neki, akkor minden :D


esetleg hivd el valami teahazba, setalni, stb, ahol tudtok beszelgetni, ha lovag vagy, esetleg kerdezd meg mi a hobbija, es utana talalkozz vele, beultok vhova, es utana hazakisered (lehet, hogy akkor picit beszedesebb is lesz,meg tematok is lesz).

esetleg hivd el kiallitasra, most van nagyon sok jo.

stb.

az a lényeg, hogy légy természetes, lássa, hogy komolyan érdeklődsz, stb. sok sikert :)

2008. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok, tehát pl.: ha el akarom hívni suli után sétálni a közeli parkba, akkor azt hogy csináljam?
2008. szept. 28. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:

"Van kedved sétálni a parkban suli után? :)"

(esetleg vihetsz egy kis sutit, es eloveheted, amikor leultok egy padra, es elmajszoljatok, legtobb lany romantikusnak találná, meg figyelmesnek)


Ne bonyolitsd tul, meg ne stresszeld magad miatta, csak nezz a szemebe, es add onmagad. ha bejossz neki, akkor igy lesz tokeletes. :)

2008. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szeritnem az elöző válaszok nagyon jók de ezek a dumák , leszolítások inkább akkor kéne ha már megvan az kölcsönös bizalom. Elvégleg még nem beszéltetek sose (ha már ezt irtad utólag) szoval nem is ismer téged max látásból.

És nekem ez erösnek tünik ha egy srác odamegy egy csajhoz akivel életben nem beszélt és azt mondani hogy "Szia délután beülünk egy kávézóba?":d Most ugy belegondolni NEM?:D Jofej srác nem azt mondom de azé ha a csaj nem ismeri akor egyértelmü "NEM" lesz a válasz

Azt javaslom hogy szépen lassan közelisd meg a prédát. Ne legyél tul tolakodó

Ez csak személyes tapasztalatbol mondom attol még bejöhetnek ezek a szövegek ne mazt mondom hogy reménytelen sok sikert pajti:)

2008. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!