Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy srácnak h nagyon teccik?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már sok ilyen kérdés volt, de szeretnék vkit akivel részletesebben áttudnám beszélni a dolgokat, mert egyszerűen nem tom h mit tegyek mondjam meg neki hirtelen h nagyon bejössz nekem, vagy maradjon a flörtölés meg ezek?!
2010. ápr. 15. 13:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szülj neki gyermeket, akkor legalább lesz egy közös pont az életetekben.
2010. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ha te 13 évesvagy..és ö 17.. akkor szerintem kettesbe mondmeg..és ne a neten,msn-en hanem..valahol ahol kettesben tudtok lenni.. én 14éves vagyok és volt 17 éves pasim.. de nem érdemelt meg..mindenki azt mondta..alig foglalkozott velem..mindig csak focizott..és bulizni járt.. mert akkor engem még nem engedtek.. de végülis nekem ő kezdeményezett. mert észrevettem h mindignéz és egyszer kettesbe voltunk és elkezdett kérdezősködni.. szerintem nekik az a lényeg h kettesbe legyenek azzal a lánnyal aki tetszik nekik..és normálisan beszélgessetek.:)

remélem segítettem..:]

2010. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
1Vagy felelsz vagy merszben kérdezd meg vagy ha pl szeret focizni focizz te is vele vagy amit én csináltam írd meg neki msn-en és mi már 2 hnapja járunk
2011. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!