Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy srácnak h nagyon teccik?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már sok ilyen kérdés volt, de szeretnék vkit akivel részletesebben áttudnám beszélni a dolgokat, mert egyszerűen nem tom h mit tegyek mondjam meg neki hirtelen h nagyon bejössz nekem, vagy maradjon a flörtölés meg ezek?!
2010. ápr. 15. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Szia, nagyon tetszel nekem, van kedved eljönni az állatkertbe a medvedisznóembert?"


például

2010. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Beszélgessetek sokat, úgyis észre fogja venni hogy bejön neked.Ha meg nem, akkor éreztesd vele.
2010. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1. vok, egy megnézni szócska lemaradt
2010. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
észrevettem :D valakit esetleg felvehetnék msn-re kicsit megbeszélni, mert nem igazán merem elmondani neki.kcisit többet segítene, megbeszélem ez ta bnőimmel is, csak lehet egy pasi töbet tudna segíteni mert hát nah..mégis egynembő vannak :D
2010. ápr. 15. 13:45
 5/13 anonim ***** válasza:

hát.. először is tsz-szel mondd:)

és inkább csak szemezz vele, utánozd a mozdulataid, és ha tetszel neki, úgyis közeledni fog hozzád. Várd meg, hogy ő kezdeményezzen, és ha semmi, akkor mondjad neki:)

2010. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudd meg, hogy tetszel-e neki és ha igen akkor hívd el valahova és ott valld be KETTESBEN, hogy tetszik neked. 18/F
2010. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi ötletket. ha vkienk va méf oyln amit itt nem mondtak el szíveen várom :P:
2010. ápr. 15. 14:37
 8/13 anonim ***** válasza:

ugyan ez a helyzet volt velem 1 éve

huh remegett a hasam de bevallottam neki

áá nagyon féltem de próba-szerencse

szerencsémre mikor elmondtam neki azt mondta neki is tetszem.. :) azóta is járunk

életem legboldogabb napja volt h rávettem magam hogy bevalljam neki (L)

amőgy az ugy volt h elhivtam délután sétálni és beszélgettünk és utána csend volt és.. : figyelj XY.. (mosoly) én nagyon kedvellek.. szeretlek :$

valami lyesmi :) jól sült el

szeretm (L)

2010. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi, esetleg felvehetlek msn-re légyszi olyan jó lenne átbeszélni hogy végül is hogy alakult meg még egy kis bátoritás=] és szerinted az nem baj h én 13 vok ő meg 17 lesz (nekem sincs sok hija a 14-ig )
2010. ápr. 16. 09:13
 10/13 anonim ***** válasza:
ha kell az msn címem irj privátot
2010. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!