Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg vannak ilyen stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak ilyen stílusú lányok?

Figyelt kérdés

A videóban szereplő lányról van szó:

[link]


Annyira kínos ahogyan viselkedik, és látszik rajta, hogy ő viszont maximálisan meg van elégedve önmagával, amivel semmi gond nem lenne, ha mellette vicces, vagy érdekes a csajszi, de szimplán csak visszataszító a stílusa. Tényleg vannak olyan srácok, akiket az ilyen nők vonzanak?



2016. júl. 9. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Nekem bejön a lány. Külsőleg annyira nem is, viszont értelmes, nyitott és úgy érzem nem volna unalmas.

Plusz jó nagy mellei vannak.

2016. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet nincs annyira megelégedve magával, csak így próbálja előadni a laza csajt.

Az tény, hogy nem egy ideál, meg én valahogy nem raktam volna a melleimet, ha ennyire lógnának, de ő tudja...

2016. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ilyen stílusú lányok azok, akik köldökig kivágott ruhában mennek randizni, majd felháborodnak, hogy hát nekik csak ne tegyen a pasi szexuális ajánlatot...
2016. júl. 9. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy egy kissé előítéletes?

Amúgy nekem mindig imponált, ha egy lány szépen kiöltözve és alkalomhoz illően sminkben jött el. Azt mutatja, hogy komolyan veszi és akar tetszeni.

Sajnos eddig soha nem volt ilyenben részem.

Mindig csak a lazaság, az ilyen vagyok, vállalom önmagam,stb. stílust kaptam meg.

Ez bőven nem tud felajzani...

2016. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lanyok. De ha egyszer osszejossz egy ilyennel, utana az utcan is elkerulod oket.


De mindig talalnak valakit akinek eppen szex hianya van es mindegy hogy elmebeteg-e a csaj.

2016. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vótmá kategória! Kb. másfél éve láttam a vidit. Amúgy mitől karikásak ennyire a szemei? Huh, megijedtem, hogy újranéztem a felvételt.
2016. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Komolyan mondod? ***** válasza:

Én a lány helyében nem erőltetném ezt a "melltartónélüliséget" iszonyatosan lógnak a mellei... És már most mekkora konyhás néni karjai vannak. o.O


Láthattad, van/vannak...


Szerintem nem viselkedik természetesen a csaj, felvett egy stílust, nekem iszonyat erőltetett.

2016. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!