Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Love.hu vélemények? (25L)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Love.hu vélemények? (25L)

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez a van pasim dolog kamu, csak le akarod rázni a srácokat, mert nem akarsz itt ismerkedni.

Nem azért, de itt is meg lehet ismerni normális, jó fej srácokat, akik nem kamuk..

Net az net, akár love.hu, akár gyk..

Minden hol vannak gerinctelen hazug emberek. Ha meg van pasid, akkor gáz, hogy love.huzni akarsz.

2016. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én love.hu-n ismertem meg a párom. 3 éve vagyunk együtt :)

Bár az is igaz, hogy épp mikor kezdtem feladni.. :D

körülbelül 1 évig voltam fent, mire rámtalált :)

23/L

2016. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Nekóstolgasss válasza:
100%
Én férfiként komoly kapcsolatot szerettem volna,de csak egyéjszakát kereső vagy pénzéhes ribikkel sikerült mindig megismerkedni.Meg tele van kamu csajokkal,töröltem is magam innen.
2020. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!