Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Love.hu vélemények? (25L)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Love.hu vélemények? (25L)

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be. Olyanok írtek akik nem jöttek be. Akik nekem tetszettek ők meg elutasítottak.


23/F

2016. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
:D
2016. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elmentem a randikra, majd ott mindig kiderült, hogy az illetők egy éjszakásat akarnak.
2016. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es

Ha a regisztrációkor a férfit ikszeled be, akkor mindjárt más lett volna a szitu: senki sem írt volna és senki se válaszolt volna. Ezt elqrtad...

2016. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Férfiként regisztráltam. :D Te... Buta... :D
2016. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fent voltam, de semmit nem ér... Egy olyan nőt sem találtam, aki tetszene.
2016. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én megfogadtam hogy sohha többet!


Folyamatosan kamus idiótákba futottam.

Nem egyszer olyan pasikba, akiknek mint utólag kiderült volt párjuk, csak épp elfelejtették megemlíteni...

Volt amikor teljesen más kinézetű srác jött el, aki maximum csak teljesen átplasztikázva hasonlított volna a képen szereplő illetőre. Lehet hogy én voltam ilyen szerencsés, de inkább hanyagolom a netes ismerkedést.

2016. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok minden pasinak a privát felkérésekért,de engem csak az érdekelt,hogy másoknak volt-e sikerélménye vele.Párom is van,szóval ejtsük a témát.A többieknek pedig köszönöm. :)
2016. júl. 5. 15:34
 9/13 anonim ***** válasza:
A francos kromplinak vagy fenn akkor!
2016. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy próbát megért de nem az igazi. Megismertem onnan egy lányt, de utólag rájöttem, hogy őt elég sokan "megismerték" már.
2016. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!