Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudja az ember, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja az ember, hogy egy netes ismerkedésből lesz valami komolyabb is?

Figyelt kérdés
26 évsen már annyi mindent megéltem, hogy félek a csalódástól.. volt hogy már éjszakákat beszélgettm egy fiuval, megbeszeltunk egy talalkat, ami elmaradt, masnap mar mas lannyal volt kep kirakva a facebookra. Ezekutan szkeptikus vagyok, pedig egy hozzamillo pasival beszelgetek egy-két hete, ő ir, már fel is hivott, de jól néz ki, és nem tudom eldonteni, hogy csak kivancsi es egy nyari kalandot akar, mert kulfoldon van, de epp jon haza, vagy tenyleg megismerne. Attol felek, hogy mikor lesz az a nap, hogy nem ir.. vagy hogy mellettm mas lannyal is ismerkedik. Nem vagok szerelmes, de ilyen normális beszelgeteseim reg voltak, amikor az ember izgul, es alakul valami, de felek hogy ki nem mmutassam, hogy mennyire megismernem, el ne rontsam.. mar arra is gondoltam, hogy hagyom a fenebe es akkor nm er csalodas. Tapasztalatok?
2016. júl. 4. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen jàték, hogy sosem tudni, mi fog torténni. Soha nem ismerhetjuk a màsikat teljesen, hogy kiszàmithato legyen. De ha meg sem probàlnànk, akkor mi lenne??
2016. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A csalódás sajnos benne van a pakliban, sosem lehetsz biztos semmiben. De ha nem lépsz semmit, és nem vállalod a kockázatot, akkor nulla az esélyed a sikerre. Senki nem tudja biztosítani neked, hogy bármi is lesz ebből az ismerkedésből, de ha elszalasztanád a lehetőséget, akkor később úgyis benned lenne az, hogy mi lett volna, ha. Én is kaptam már rengeteg pofont az élettől, sok lány hazugsággal rázott le, vagy levelezéskor szó nélkül eltűnt egyik napról a másikra, olyan is volt, aki a fb-ról tiltott le a semmiért, vagy aki megígérte a 2. randit, utána meg lefújta, vagy akiről szinte biztosra gondoltam, hogy tetszem neki, odamentem, elkezdtünk beszélgetni, de amikor el akartam hívni pl. egy kávéra, akkor közölte, hogy jaj, hát ő nem is úgy gondolta, meg nem lehet. Ez ilyen dolog, én szinte csak rosszat kaptam a nőktől, de muszáj tovább próbálkoznom, ha akarok valamit.
2016. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha így állsz mindenhez, akkor nem hiszem, h sok pasinak kellesz hosszútávon
2016. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát ez az hogy soha nem tudhatod!!

De ha hagyod a fenébe,utána mindig ezen fogsz kattogni...hogy mi lett volna ha...!

Próbálj pozítivan hozzáállni a dolgokhoz és hátha nem győz a félelmed!!!

28nő

2016. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!