Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Célozgat hogy öszekéne jöjjünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Célozgat hogy öszekéne jöjjünk de én izgulós vagyok ien téren mit tegyek?

Figyelt kérdés

MsN-en meg ísmertem egy lányt. már egy ideje beszélgetünk taliztunk is és célozgat rá h legközelebbi talinál smároljam le.

viszont én nagyon izgulós vagyok ilyen téren:S és hogyan csináljam hogy ne izguljak?:S vagy valami más ötlet hogy jöhetnék ösze vele?:)

pls norma kommenteket.


2010. ápr. 14. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű adj neki 1 szájrapuszit és onnan már simán megy,vagy mond meg neki,hogy szeretnéd,ha ő kapna le téged vagy nem tudom :D
2010. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2feles pálinka és máris nem izgulsz :D

de amugy ha a csaj célozgat rá nem kell izgulni mert 0%a pofára esés esélye és ez azért sztem elég nagy biztonságot önbizalmat ad :D 21/f

2010. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kapd le a randi végén. Persze érzékien. Erre nem lehet mást mondani :)
2010. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az írásodat elnézve bőven ráér még a randizás...
2010. ápr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mondat helyesen leìrva: Cèlozgat, hogy össze kène jöjjünk, de èn izgulòs vagyok ilyen tèren, mit tegyek?


Ne aggòdj, ha a helyesìràsod (vagyis annak hiànya) nem riasztotta el a lànyt, akkor a csòkod sem fogja. Az oktatàsi rendszer szègyene, hogy tèged tovàbbengedtek az àltalànos iskola negyedik osztàlyàbòl.

2010. ápr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
második hozzászólóval értek eggyet picit beisztok aztán akkor biztos összejön ha meg mégse ráfogod a piára hogy berúgtál aztán kész:)
2010. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mi a retkes k*va isten fa*záért zavar titeket hogy hogyan írok?? nem midn1 nektek? gépen minek irjak helyesen?? elolvasni eltudjátok nem? akkor meg?... kösz a semmi kommentet...
2010. ápr. 17. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!