Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem érdeklődik irántam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érdeklődik irántam, akkor az egyértelmű jelzés, hogy nem tetszek neki?

Figyelt kérdés
FB-n ráírtam egy ismerős lányra, én érdeklődtem iránta, de ő csak válaszolgatott, nem kérdezett vissza. Egyébként van fiúja, ez lehet egyfajta magyarázat arra, hogy nem kérdez tőlem semmit? Lehet várja, hogy konkrétan én nyomuljak jobban? Esetleg azért nem kérdez, mert van fiúja, és nem akarja láttatni, hogy tetszek neki?
2016. jún. 28. 13:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9. Igen, a jó nők álltalában foglaltak.
2016. jún. 28. 13:53
 12/16 Komolyan mondod? ***** válasza:

#12


Azért bőven akad olyan lány, aki még nem foglalt és jó nő.


Fogadd el, hogy annak a lánynak van barátja.

Ha érdekelnéd, akkor visszakérdezne, érdeklődne irántad.


Konkrétan ne nyomulj sehogy.


"...nem akarja láttatni, hogy tetszek neki?"

Az meg sem fordul a fejedben, hogy egyáltalán nem tetszel a lánynak?

2016. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ti is elb*szni tudjátok az ember kedvét. Kiírok egy kérdést, hogy ez van...erre én vagyok a paraszt bunkó.

26 éves vagyok, én nem tudom felétek hogy van, de errefelé a jó nők, ha szakítanak is, akkor 2 napra rá már van másik pasijuk, ergó feltételezem, nem abban a 2 napban ismerték meg egymást, a többit találjátok ki.

Olyannal meg nem fogok összejönni, aki még ránézésre se tetszik. Higgyétek el, nagyon kevés olyan lány van, aki jól néz ki (tetszik), kedves (legfontosabb szempont nálam) és még okos is.

De csak nyomjátok a szöveget, hogy annyi de annyi lány van...hát nincs annyi.

2016. jún. 28. 14:15
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Értjük, frusztrált vagy, sajnáljuk. De ez továbbra sem jogosít fel arra, hogy olyan lányokra kezdj nyomulni, akik párkapcsolatban élnek (nem is értem, milyen jogon irogatsz, meg nyomulsz foglalt lányokra - aki veled elmegy, az utánad is el fog menni az első szóra). És, ha nem érdeklődnek irántad, akkor kopj le (nagyobb eséllyel nem kell lekopnod, ha eleve szingli lányokra írsz rá - csakúgy megjegyzem)
2016. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok frusztrált. Nekem furcsa, hogy ennyire ellene van mindenki, hogy foglaltakra nem illik, és nem szabad ráírni. Bár lehet én vagyok olyan közegben, ahol ez nem ritkaság.
2016. jún. 28. 14:33
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor a te közegedben a lányok olyanok is - és gondolom ez téged nem is zavar - hogy ha veled lenne párkapcsolatban, akkor is 20-30 pasi írogat rá és ha akad egy jobb, mint te akkor le is lép vele.

Ha így akarsz magadnak csajt, az szíved joga, de meg kell értened, hogyha a csaj nem érdeklődik irántad, akkor ne nyomulj, mert azt éred el vele, hogy vissza se ír.

2016. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!