Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Parom.hu vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom.hu vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire hiteles az oldal? L

2016. jún. 27. 12:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos varázslatosabb egy véletlen, sorscsapásszerű találkozás, egy kávé fölött összenézni vagy andalogni egy parkban. Van, akinek ez nem adatik meg, mert nincs ott jókor jó helyen, nem találkozik megfelelő emberekkel, stb. Ettől még nem selejtesek. Van, aki túlesik a romantikus leszólításos ismerkedéseken, hosszabb-rövidebb párkapcsolatokon, aztán a végén egy társkereső oldalon találja meg az igazit, aki mellett le tudja élni az életét. Azt gondolom, több szerénység kellene az emberekbe, és akkor nem írnának le sok száz-ezer-millió embert, aki neten ismerkedik, csak mert ők épp mást gondolnak valamiről.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: a parom.hu semmiben sem jobb vagy rosszabb az átlagnál.

2016. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem lenne rossz, de elég fura lányok vannak fenn. A másik, hogy 27-ből egy sem volt képes visszaírni, pedig 7 levél ingyen van minden hónapban. Te lány vagy, lehet hogy neked könnyebb lesz, nem tudom.
2016. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
Bár erre a lányok szeretnek rácáfolni, szerintem is könnyebb az ő dolguk. Egyik lány ismerősöm kb. két hétig volt fenn, vagy addig sem. Regisztrált, kapott egy rakás levelet, elkezdett levelezni három sráccal, eggyel aztán össze is jött, és évekig együtt voltak.
2016. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Voltam fenn. Osszesen ket ertelmes sraccal sikerult megismerkednem (sajnosegyikuknek sem jottem be). A tobbiek vagy penzt adtak volna, h lefekudjek veluk, vagy csak siman dugni akartak, vagy mar az elso randin agyba vinni. Kerem az onbizalomhianyos kisfiukat, hogy ne kezdjek el mondani, h "nem kell ribizkenek oltozni", mert az egyik kepen egy igazolvanykep, a masik kepen pedig egy olyan egeszalakos volt, ahol munkaban vagyok, tehat illendoen fel vagyok oltozve (nem sztripper vagyok).
2016. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kezd nevetséges lenni, hogy egy felhasználó április eleje óta 150 hamis női profilt leplezett le a társkereső oldal fórumában.
2018. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
ezt hol láttad?
2019. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
8aska te jó nagy marha vagy.. arra nem gondolsz hogy van aki esetleg dolgozik vagy tanul és nincs ideje ismerkedni élőben? Nagyon lehetőség sincs rá..
2020. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

A társkeresés illúziója. Férfi oldalról szerzett több éves tapasztalatok alapján 90%-ban kamu, inaktív profilokkal van tele. Azt, hogy az oldal üzemeltetője ezeket saját maga hozta létre, vagy csak elfeledett és nem törölt nagyon régi profilokkal élnek vissza, nem tudom biztosan.

Újként minden szépnek tűnik. Jönnek a megtekintések, a jelölgetések, sőt, még leveleket is kapok. Válaszolni viszont már csak előfizetéssel lehet. Régen volt 7 levél ingyen, most már nincs. Előfizetek és onnantól mindennek vége. Nincs több kedvelés, nem jön már több levél, és adatlap megtekintés sincs. Amire pedig válaszolok, már arra sem érkezik reakció, de utána belépés és megtekintés sem. Nem egy esetben fordult elő, hogy olyan felhasználótól kaptam üzenetet, akinél egyértelműen látszott, hogy évek óta nem használja az oldalt. Természetesen a válaszomra nem is érkezett semmi reakció, de még el sem olvasta azt a rendszer visszajelzése szerint. Az aktivitási adatok persze csak előfizetéssel láthatóak. Ha valakit behúznak és előfizet, akkor látja csak igazán, hogy a profilok túlnyomó többsége már évek óta nincs használva és alig van élet az oldalon. Nem ritka a 8-10 éves regisztráció sem, évek óta változatlan fotóval. Az üzemeltetőknek nem érdekük ezeket kitakarítani, mert ezeken keresztül lehet kapacitálni az újonnan érkezőket az előfizetésre, illetve azt a látszatot kelteni, mintha olyan sok aktív tagja lenne az oldalnak. Valójában az a néhány felhasználó aki újként beregisztrál, pár nap, vagy hét után nagy többségben törli magát. A férfi oldalról nem tudom mi a felhozatal, sose néztem. Meglátásom szerint abból van itt pénz a fenntartásra, hogy férfi oldalról egyre több újonnan érkezőt tudjanak ösztönözni előfizetésre aztán szembesül vele az ember, hogy a pénzéért egy nagy semmit kapott és írogathat olyan nőknek, akik 10 évvel korábban regisztráltak az oldalra, több mint 10 olvasatlan levelük van és ha valaha valós is volt a profiljuk már szerintem régen családosok gyerekkel, vagy ki tudja merre járnak.

2022. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 imike78 válasza:
Egyetértek 18-assal. Voltam fent pár évvel ezelőtt is, most reaktiváltam magam, és láttam, hogy az akkoriban elküldött üzeneteim még mindig olvasatlanul vannak a postafiókomban. Nekem olyan benyomások van, mintha valami orosz társkeresőről leszedett képekkel az oldal által létrehozott női profilokkal lenne tele az oldal. Mivel több oldalra is fel vagyok regisztrálva így a szokott mintától tömegesen eltérő profilok gyanúsak. Például minden lány tud helyesen írni? Minden lány BMI-je tökéletes? Viszont egyik lánynak sincsen elképzelése a kiválasztottról (így keresésnél mindegyiket feldobja a rendszer). A bemutatkozások pedig sablonosak. A regisztrációk a legtöbb esetben 6-8 évesek, mégis aktívak a profilok az oldalon (szerintem generált bejelentkezés az üzemeltetőktől véletlenszerűen). Tökéletesen hiteltelen az oldal, nagyon nehéz kiszemezgetni azt a néhány valós felhasználót, aki fent lehet, így sem a férfiaknak, sem a nőknek nem ajánlom.
2022. jún. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 N.Igi válasza:

Menekülj, pénzügyi átverés! Ha regisztráltál férfiként és megtetszett valaki, csak akkor tudod megnézni, ha fizetsz, beregisztrálod a bankkártyád, és onnantól kezdve automatimkussá válik a megújuló előfizu, és onnantól lemondhatatlan!

(így jár akinek nincs netes kártyája)

Megérne egy fogyasztóvédelmi kivizsgálást...

A banknál kezdeményeztem a visszatérítést.

2023. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!