Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt mondta, rendelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta, rendelt valamit netről ajándéknak, de még nem jött meg, így csak januárba tudja majd odaadni. Én akkor is adok neki, ha én nem kapok semmit, úgyhogy nem erről van szó. Vélemények?

Figyelt kérdés
(Ezt már eljátszotta egyszer szülinapomkor is, azóta se kaptam semmit. )
2014. dec. 24. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez logikus.
2014. dec. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
próbálja menteni magát mert elfelejtette
2014. dec. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ez elég gáz
2014. dec. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

elfelejtette, majd januárban vesz valamit amivel kiszúrja a szemed, ha nem felejti el akkoris (mint szülinapodkor)

vagy nincs pénze venni ajándékot

2014. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Dolgozik és nem keres rosszul...


Csak nekem ez elég rosszul esik, nem is az ajándékról van szó.. Csak mégis egy apró figyelmesség. .

2014. dec. 24. 17:57
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Én szüleim ajándékát még november végén megrendeltem a neten, pont azért, mert jönnek az ünnepek, egyre többen kérnek ki szabit, stb, késnek a megrendelések.... Szóval hát, aki hülye azzal nincs mit tenni, már bocsi.
2014. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is majdnem az utolsó pillanatban rendeltem meg az övét, mert csak akkor találtam ki.. Meg azzal nincs is gond, hogy ha januárban kapom meg, csak mondom, hogy ezt már egyszer eljátszotta.. És akkor se esett valami jól..
2014. dec. 24. 18:05
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez egyenesen felháborító, hogy ha párodtól nem kapsz ajándékot karácsonykor. mert karácsonynak pont az a lényege, hogy drága ajándékokat adjunk egymásnak. ha velem ilyet csinálna, ki is tenném a szűrét. szerintem te is tedd ezt.
2014. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Az mind rendben van, hogy dolgozik és nem keress rosszul, de ő is tudja, hogy mikor van karácsony és egy kis apróságot illő adni annak akit szeretünk.

Én az ő helyébe megfognám a kezedet és elvinnélek egy karácsonyi vásárba. Gondolom ilyenkor csak nem dolgozik, tehát ráér.

Valami kis apróságot vennék neked és már maga az, hogy együtt vagyunk is nagy ajándék.

A jó és szívből jövő dolgokat nem lehet és nem is kell pénzben vagy időben mérni.

Ha esetleg neki ez nem jutott eszébe akkor mond meg neki te, hogy menjetek el egy karácsonyi vásárba, szerintem venni is fog neked valamit ott.

2014. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Januárban kérdezz rá finoman.
2014. dec. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!