Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt mondta, rendelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta, rendelt valamit netről ajándéknak, de még nem jött meg, így csak januárba tudja majd odaadni. Én akkor is adok neki, ha én nem kapok semmit, úgyhogy nem erről van szó. Vélemények?

Figyelt kérdés
(Ezt már eljátszotta egyszer szülinapomkor is, azóta se kaptam semmit. )
2014. dec. 24. 17:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát szerintem azért ilyenkor is illene valami kicsit adnia, mondjuk egy csokit legalább vagy akár virágot csak az ajándékozás kedvéért és aztán a többit megkapnád később. de hogy ezt egyszer már eljátszotta, így nem valami hiteles a dolog..
2014. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 szántóvető ***** válasza:

a párod egy beképzelt barom aki semmibe vesz.jól beválasztottál.gondolom nem fogod elhagyni tehát szívni fogsz mellette életed végéig vagy amíg le nem lép egy nálad tíz évvel fiatalabbal.

szép kis élet vár rád,nem tudom belegondoltál-e már ebbe.

2014. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát kérd meg, hogy mutassa meg, mit rendelt. :D

Tavaly én is jártam hasonlóan, hiába rendeltem meg november közepén, karácsony és újév között futott be, én meg ráadásul akkor ott se voltam, szóval csak januárban tudtam odaadni az ajándékot. De karácsonykor szíves elnézést kértem és megmutattam mit fog kapni, meg kipótoltam egy csokival addig is. :D

2014. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!