Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem esik jól a csókja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem esik jól a csókja és az igazi, "örökre" szóló pasit keresnéd?

Figyelt kérdés

Mindkét exem úgy csókolt hogy nem volt az igazi nekem.

Előttük ilyen kavarós időszakomból viszont emlékszem hogy egyik másik pasival igazán izgató, punvinedvesítő csókjuk volt.

Nektek mennyire fontos hogy jól csókoljon? Jól csókol a pártok?

Ez befolyásolja a párnálasztasotok?

Úgy gondolom hogy először "valamiféle" vonzalom van, utána jön a csók, de ha ez nem az igazi, ti ejtitek az illetőt? De ez elég gáz duma, hogy a csókod miatt.


Azért is kérdeztem ezt, mert mikor nem túl jó a csók, akkor egy idő után kevesebb van belőle, de ab szexhez is kell az izgató csók és pár év alatt eljutottam oda hogy a sza.r csók miatt nem volt szex és részben ez is okozta a szakítást....


2016. jún. 26. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt egy làny szimpi volt jó volt a randi még nem jött a csók. Nekem nem csók amikor a szàm szélével jàtszik az elöjàték a csókhoz vagy nyelv pihentetés de nem csók. Volt még két randink de ... végűl megcsaltam az exemmel mert egy igazi csókra vàgytam hàt majdnem elmentem olyan egybeolvadós csók volt ha nem a vàros közepén vagyunk szex lett volna belőle. Megjegyzem aki nem tud csokolni az lent is gyenge szàjjal. Szóval igen akivel nem volt jó a sokadik csók sem ment a levesbe egy két tapasztalatlan nyelvet lehet tanìtgatni de azért 20felül illik tudni csókolni. Volt egy làny nem volt elégedett a nyelvmunkàmmal leàllitott megmutatta mi az elvàràsa de akkor 17voltam....:)
2016. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!