Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és még nem volt barátnőm, és még nem is csókolóztam az osztályban a lányok nem nagyon izgatnak. Ha egy fiú felhozakodik csak magával a témával is akkor fáj a szívem, és vágyódom a szerelemre most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 21:16
 1/8 anonim válasza:
100%
xD én 14 éves vagyok és nekem se volt soha nem tom legyél figyelmesebb a lányokra válaszd ki hogy ki tetszik és keress 1 témát amit mindketten szerettek aztán majd elindul a love ^^ jo ember mondja ^^ majd lesz valami
2008. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
figyelj én is így voltam vele aztán egyik napról a másikra jött egy csaj.ennyi.ezért nem kell idegeskedni:)
2008. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez télleg ígyvan. az elején fáj a szived, mert már teis nagyonszeretnél szerelmes lenni, és h téged is szeressenek, aztán eccercsak megjelenik a lány. nemkell aggóndod, légy türelmes, de neakard görcsösen, mertúgy nemleszjó
2008. szept. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehéz a 13 évesek élete, elindulnak a hormonok, a vágyódás, ez bizony nehéz és 20 éves korodig el is tart :)
2008. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

majd jon a szerelem.. ráérsz még.. amikor nem szamitasz ra, akkor fog beutni :)

van sok mas izgalmas dolog, és ezekkel kapcsolatban is ismerkedhetsz új lanykakkal, stb. :D

eröltetni nem szabad, es csak azert se legyen baratnod, hogy legyen valakid :)

fel a fejjel

2008. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj csak!Én egy 13 éves lány vagyok és nagyából ugyanaz a véleményem,mint az előző emberkéknek.Egy lány szereti,ha törődnek vele.Válasz ki egy lányt aki tetszik,kezdj el vele foglalkozni(beszélgess vele),aztán a többi megy magától.Járj sokat társaságba,ez a nyitja a dolognak.
2008. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még minek? úgysem ő lesz az igazi, inkáb bélvezd ki a gyerekkort
2010. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 14 vagyok, és ismerős ez az érzés. Egy könyvben találtam megnyugtató szavakat, (Adrian Mole titkos naplója;): 2 Dolog van, ami után nem érdemes futni: a villamos és a nők. Mindig jön a következő :D

Ne izgulj, fel a fejjel, ha lekötöd magad, nem rágódsz ezen!

2011. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!