Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig a férfi fizet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a férfi fizet?

Figyelt kérdés
Ha elmennek valahova a párok pl étterem színház belépők stb. stb. ilyen esetekben mindig a férfi fizet?
2016. jún. 17. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak ha felajánlja és nem gond neki. Nálunk pl, felesbe fizetünk. Ha mozi akkor ő veszi a jegyet én a kukoricát és az üdítőt. Ha színház akkor én szoktam a jegyet venni, ha van szünet meghív egy narancslére. Stb.

De volt úgy is, hogy mindent én fizettem. Nő vagyok.

2016. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha _mindig_ fizet, az nem férfi, hanem csak egy fejőstehén.


Néha meghívhatja a nőt valamire, aki viszonzásul máskor hívja meg valamire.

2016. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Randiknal, ha o hivja el a lanyt akkor igen. Kesobb parok meg is beszelhetik es aszerint intezik ezeket.
2016. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Közülünk az fizet, akinek több pénze van épp/akinek fontos volt ez a program.
2016. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pont az elején nem kellene. Akkor ugyanis, mire föl?


Később már jó szívvel hívja meg az ember akit szeret, de egy relatíve ismeretlent aki lehet csak dörzsöli a kezét, hogy "hi hi hi POTYA-IDŐ!!!" és zabálja a legdrágább cuccokat a kontódra...

2016. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Utolso, ha valakit meghivok vacsorazni akkor azt meghivom. Tehat en fizetek, es elso randikat keves esellyel szoktak kezdemenyezni a nok. Illem mint olyasmi remlik? Mondjuk nem tudom melyik no kezd szivesen olyan pasival aki azt mericskeli hogy mennyi a fogyasztasa a vacsora alatt :'D. Eleg szanalmas lenne :D.
2016. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

#6


És az mennyire felel meg az illemnek, hogy a nő tudja, hogy potya és ezért csinál egy 10 ezres számlát, majd jót röhög, benyögi hogy nincs kémia és takarodjál, többet látni se akar. Másnap másik balekkal játsza ezt el.

2016. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó ha mindig így álsz hozzá ne is hívj senkit randizni!

Én meghívok valakit fízetek. Engem meghív valaki ő fízet. Én pl fejalánlom hogy a részemet fízetem.

2016. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A férfinek illik néha felajánlani, a nőnek viszont nem illik elvárni.
2016. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem mondta hogy igy illik, ellenben sajnalom de a meghivas igy mukodik, barmekkora idiotakkal is hozott ossze a sors teged eddig.
2016. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!