Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pénteken radim van egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken radim van egy régi "pasimmal", akivel már több mint fél éve nem találkoztam, van valami ötletetek, hogyan csabitsam el?

Figyelt kérdés
Este találkozunk,jön értem.Oda vagyok érte,mert ő az álmaim pasija.Tavaly nyáron együtt voltunk,de csak a szünetben.Annyira jó volt vele,hogy az nem igaz:)Mindent beleértve.Hogyan kapjam meg őt?Adjatok valami jó ötleteket.(autóban leszünk szerintem).
2010. ápr. 12. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Öltözz fel alkalomhoz illően ( = kb. fel se öltözz, ha úgyis kocsiban lesztek, nem lesz olyan hideg)

aztán leszophatod. : D szerintem díjazná

2010. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok tul ribissen sem öltözni,nehogy félre értse a dolgot.Mármint nem akarom,hogy azt higyje,hogy csak szexre kell.De amúgy nem lenne rossz egy jó szeretkezés vele:)Ritka jó pasi.Csak az autóban nekem kicsit kényelmetlen.Tudtok adni valami jó ötleteket,hogy mind kettőnknek jó legyen?
2010. ápr. 12. 19:42
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem üljj bele a sebességváltóba, a srác meg análba nyomhatná!

Ha álmaid pasija lenne, nem egyből a dugáson járna az eszed. Te csak egy ribanc vagy, lehet ezért nem kellettél neki.

2010. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez butaság. Az, hogy nagyon jó pasi és kur.vajó az ágyban nem jelenti azt, hogy ribanc a lány. Ha szakítanék mostani barátommal én biztos epekednék évekig is a vele való szex után, mert egy isten. És nagyon nem vagyok az a tipikus könnyűvérű.

Szerintem hátsóülés, egyértelmű. Ha van helyed, lovagold meg, ha bevágnád a fejed, muszáj neki fölül lennie.

valami nem túl forgalmas helyre menjetek:D

2010. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak csak annyi,hogy "mindenki saját magából indul ki".Én nem vagyok ribanc,tudok szeretni,nagy szivem van.És ő tényleg egy álompasi és nem csak a dugáson jár az eszem,de szerintem ez is bele tartozik egy kapcsolatba.És én nem dugni szoktam,hanem szeretkezni!Dugni csak a ringyók szoktak!!!

Utolsó válaszoló,köszi a tanácsot:)

2010. ápr. 12. 20:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha az első randin lefekszel vele,kevés az esélye hogy lesz folytatás...
2010. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A második vagyok. Ribanc már csak azért sem lehetek, mert srác vagyok.

És igazad van a sex hozzátartozik egy kapcsolathoz, de egy első randihoz szerintem nem. Pláne egy autóban...

Utána meg csodálkozni fogsz, hogy nem kellesz a srácnak, vagy csak arra kellesz...

Közönséges vagy.

2010. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg ne haragudj,de nem az első randink lesz,irtam,hogy tavaly nyáron jártunk,de a suli végett nem volt folytatás...És már egy hónapja tervezzük,hogy ujra találkozunk és próbáljuk rendbe tenni a dolgokat.
2010. ápr. 12. 21:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, úgy minden rendben, akkor dugasdd meg magad az autóban.
2010. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ideje lenne,ha a butaságaidat meghagynád magadnak.
2010. ápr. 12. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!