Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz egy csajt MSNen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz egy csajt MSNen felvenni és ugy hivni el az elsőre?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a "gáz" a megfelelő szó-e rá, mindenesetre az MSN jó a haverjaiddal beszélni, átbeszélni a napot, gyors infókat közölni, DE. A randi egyáltalán nem tartozik ezekbe a kategóriába, számomra túl személytelen. Ha nem mered elhívni, akkor mikor találkoztok, hogy állsz elé? Mindenféleképpen szóban hívd el, főleg ha reagál a jelzéseidre! :)

famerilla.

2008. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem gáz MSN-en ismerkedni, csak nem lesz belőle semmi. (Ez az igazság)
2008. szept. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát haverom most csajozott igy be...
2008. szept. 26. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:

várj ez attól függ hogy osztálytárs vagy ismerős vagy tök ismeretlen a csaj. ha az utóbbi és még nem láttad akkor nem nagy az esély hogy lesz belőle valami.

Az unokatestvéremnek igy közölte egy lány hogy tetszik szegény srác zavarban volt, főleg hogy ott ültem mellette,nem jó ötlet főleg ha nem-et mondd akkor utána is kell vele közölni és akor aki nem-et mondott attól félhet hogy most odamész-e vagy nem?

2008. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
én is így csajoztam be és egy olyan csajt találtam akivel sok közös bennünk.:)ráadásul még jól is néz ki;)ez nem gáz.sokkal könnyebb így ismerkedni.pl nem akad el a szavad stb.
2008. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tény,hogy még nem találkoztunk.de ki tudja...
2008. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem gáz akkor ha személyesen többet beszéltek
2009. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Viszont ne beszélj túl sok mindenről msn-en, hogy majd amikor találkoztok legyen miről beszélni.:D Én is sok csajjal randiztam már úgy hogy felvettem őket msnre vagy ők vettek engem. Ez ma már nagyon elfogadott. Meg ott az a sok közösségi oldal, amiken sokkal egyszerübben ismerkedsz meg valakivel, mintha pl leszólítanál valakit az utcán..
2009. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!