Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet annak a magyarázata,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak a magyarázata, hogy egy csúnya nő egy pasinak sem kell, viszont egy csúnya pasinak sokszor van barátnője, sőt van amikor csinos is?

Figyelt kérdés

Talán az lehet a magyarázata, hogy a férfiak vizuális típusosak, nekik fontosabb a külső, a nők meg érzelmesek.

Jó nyilván az is közre játszat egyeseknél hogy a nők pénzre mennek, de bizony sokszor anyagi gondokkal küzd egy csúnya pasi mégis van csinos barátnője, fordítva ezt sajnos nem vettem észre :(


2016. jún. 8. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa módon pont az ellenkezőjét állítottják a férfiak... a nők meg ezt. Semmi nincs így, mindkét félnek vannak gondjai, csak a magukat csúnyának látó emberek, mindég a saját nemük sikereire vannak kihegyezve.
2016. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem az lehet az oka, hogy a csúnya pasiknak ettől még van önbecsülése, kiállása. Nem morfondíroznak azon folyton, h de csúnya vagyok (kivéve Turcsy-t).


Ezzel szemben egy csúnya nő simán önbizalomhiányos, ami ezer további probléma okozója.


26/F Nem csúnya, nem is sármos....

2016. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. Hát lehet sajnos :(
2016. jún. 8. 09:59
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Vicces hogy az itteni ferfiak mind az ellekezojet allitjak, a valos eletben megis en is azt latom, amit a kerdezo. Szerintem ez azert van, mert a noknek kevesbe fontos a kulso mint a ferfiaknak hiaba irnak az itteniek mast. A tapasztalat mutatja az igazsagot.
2016. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
44%

Vagy azért, mert a csúnya nők feminázik? XDDD


Poén helye volt. Ahogy az első válaszoló megfogalmazta, mindkét nemnek vannak hasonló gondjai.

2016. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4. Nem szoktam olvasni az itteni hozzászólásokat, komolyan ezt mondják? :O
2016. jún. 8. 10:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Igaz lehet. Nyílván azért, mert a férfiak többségének a nő külseje a lényeg, míg a nőknél nem feltétlen a külső a fontos. Általában egy ronda pasinak akkor van barátnője, ha pl gazdag. A szegény és ronda pasi nem fog kelleni senkinek ezt hidd el.
2016. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"A szegény és ronda pasi nem fog kelleni senkinek ezt hidd el."


Kapásból 3 ismerőst tudok, ahol a csaj csinos a pasi ronda, az egyik pasi hitel csapdában, a másik munka nélkül, a harmadik minimálbéren

2016. jún. 8. 10:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a vak szerencsén múlik hogy találnak e párt a csúnya emberek. Több csúnyácska lány ismerősömnek is van párja nem egynek jó ideje. Ugyanakkor láttam már nem egy csúnya pasit is nővel ismerősi körből is. Nem hiszem hogy nem függő lenne ki milyen esélyekkel talál párt.
2016. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8, csinos nő munkanélküli ronda pasival??? Vagy minimálbéressel? Eladósodottal? Ez érdekes. Komolyan. Max úgy tudom elképzelni, hogy amikor összejöttek még volt munkája stb. Egy munkanélküli ronda pasi az életben nem talál nőt, nem hogy csinosat.
2016. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!