Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! FONTOS Volt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! FONTOS Volt már, hogy ti kezdeményeztetek egy srácnál ismerkedést? Hogy alakult?

Figyelt kérdés
Múlthét pénteken egy koncerten beszélgettem egy sráccal, nagyon tetszett. Ivott a pálinkámból ( :D ) is, utána együtt buliztunk bent. Sajnos koncert után nem láttam többet. Kerestem a facebookos eseménynél is, de nem találtam meg. Ma is megyek koncertre, ott lesz egy együttes ami múlthét pénteken is fellépett, remélhetőleg ismét eljön. A kérdésem, hogy megéri odamennem és beszélgetést kezdeményeznem? A barátaim szerint legutóbb úgy tűnt, mintha tetszenék nekik de én nem akarom, hogy bogarat ültessenek a fülembe úgyhogy fogalmam sincs. Srácok, ti hogy reagálnátok ha odamenne egy olyan lány beszélgetni akihez esetleg nem vonzódtok? Nem nyomulnék, csak haverkodnék eleinte. 18L
2016. jún. 4. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jófej akkor örűlnék neki :D
2016. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az egyik volt barátnőmmel így jöttünk össze: én épp egy másik lány becserkészésén gondolkoztam, és abszolút nem tekintettem rá úgy, mint potenciális jelöltre. Ő viszont odajött, kezdeményezett, én pedig nagyon nagyra tartottam ezért, így az eredeti célpont kárára megkapta az esélyt. És tudott is élni vele.
2016. jún. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!