Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy srác vagyok, aki októberben lesz 13 éves.

Suliba sok csúnyább lány van, és az osztályomba sincs értelmes [csak 1 nagyon deszka és unalmas csaj, meg egy aki tele van egyessel és utálom].

De egy 5. osztályos kiscsaj nagyon megtetszett nekem.

Lehet, hogy mióta utoljára láttam nem voltak mellei, de egyszer nagyon felfigyeltem rá, és el is csodálkoztam, hogy az alakja sem rossz, és egész szép kerek mellei vannak.

Lehet "férfi ösztönből" figyeltem fel rá, és tetszett meg hirtelen vagy csak a mellei miatt?

Nagyon helyes arca van, és szép a mosolya is, és nem olyan kis "pcsa" mint sok más lány, hanem elég komoly és kissé "fiús" is.

Szerintetek megérne nekem egy próbálkozást, hátha jó vagyok nála vagy sem?

(Megjegyzem sokat poénkodunk, hülyülünk meg minden. Volt, hogy ökörségből egyik haverjaim egymás nekilökték, és volt, hogy meg is ütötte őket :D De amikor engem löktek neki hátulról és őő... [popsi :P) és megfordult, és nem is lett ideges, csak rám mosolygott...Lehet csak én vagyok ostoba, de elég sok jelt ad, mintha tetszenék neki...(Nem dicsekedni akarok, de ilyen sportos stílusom van, és elég jó termetem van. 56 kilós srác vagyok, és mindig árad rólam a francia meg olasz parfüm és mindig elég jól öltözködöm. Puma, Nike cuccokba vagyok szinte mindig. És pattanásom is 1-2 van csak, mert Garnier Pure Active mitesszer-pattanás eltávolítót használok meg ilyenek. Sportokba pl. testnevelés órákon is elég fitt vagyok, és van egy jellegzetes hülyeségem: góloknál, meg ilyesmiknél Geráppá vagy valami értelmetlen dolgot kiáltok, de ezen mindig elmosolyodik a lány.)

Na befejezem, mert nem győzitek olvasni :)

Szóval, szerintetek egy próbát megérne ezzel a lánnyal, vagy ne?

Nem rögtön lövöldözése gondolok, hanem, hogy egy lány aki mintha haver lenne, de mégis több, tovább még ennyi idősen még nem akarnék menni úgy sem :)


2010. ápr. 10. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12 évesen mi a fenét akarsz? Medddig kurvul a világ?:S
2010. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Leírtam világosan mit akarnék és képzeld, rohadtul elítélem a mai 12-13 éves divatcica stílust épp ezért is tetszik nekem ez a lány, mert ő nem olyan, és sokkal komolyabb és viccesebb is. Most 1-2 csók és, hogy van kivel beszélgetni meg minden az miért kurvulás?
2010. ápr. 10. 22:32
 3/12 anonim ***** válasza:
sztem ez kamu
2010. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem kamu...

Kérek már normális válaszokat, és nem csak ősemberek idebrummogását...

2010. ápr. 10. 22:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez borzasztó. Már ne haragudj, de soha nem gondoltam volna hogy egyszer én is ezt fogom mondani: Ezek a mai fiatalok.

Pedig csak 21 vagyok.

Miért nem foglalkozol inkább a tanulással vagy sportolj valamit vagy mittudomén.

Ha az én 11 éves lányomra (ha lenne) "vetnéd ki a hálód" én kitaposnám a belső szerveid.

Ez nem egészséges a te korodban.

2010. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

12 amúgy a lány.

Figyelj, én semmi rosszat nem akarok a lánnyal...

Vannak itt a sok hülye "el szeretném vele veszíteni a szüzességem" jellegű kérdések, de nekem semmi ilyesmi célom.

2010. ápr. 10. 22:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Alig akarok hinni a szememnek.Ti mégis mikor kezdtétek felismerni,hogy létezik másik nem,18 évesen? Pont,hogy az ő korában teljesen normális,hogy megnézi a lányokat,igen a mellüket és a feneküket,mert dolgoznak a hormonjai.Egészséges fiatal és eddig úgy tűnik,hogy hetero.Ő is írta,hogy nem akar szexet,erre valóban még ráér,de az udvarlásnak mi akadálya lenne?Az ember a párkapcsolatot is tanulja,mint bármi mást az életben.Még felnőtt korunkban sem értjük igazán a másik nem jelzéseit,de legalább már van tapasztalatunk egy-két dologban,mert sokszor pofára estünk.Ezeket a pofonokat és tapasztalatokat pedig idővel lehet csak megszerezni,nem egy gyorstalpalón nagykorúság után.Semmi kivetni való nincs abban,hogy járni szeretnél azzal a lánnyal.Reméljük ő is szeretné.
2010. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

22:48

Köszi az értelmes választ!

És igen, hetero vagyok, és azért persze megnézek egy szép lányt.

A fartúrók meg felőlem saját magukat is megcseszhetik, beteg állatok :)

2010. ápr. 10. 22:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Nos igen, ha valaki 12 évesen elkezd járni valakivel. Egészséges persze, de társadalmilag nem. Tegyük fel lesz évenként egy-egy kapcsolata, ami ugye ilyen korban nem tartós, mire eljön a házasság ideje menniy lesz neki 10-15. Azaz nem fog tudni megállapodni senki mellett, mert azt is csak idiglenes állapotként fogja fel. VAjon mért van az, hogy a mai fiatal házasságok elég nagy százaléka válással végződik? Talán kevés az alázat a másik iránt, és pont ez, hogy csak egy a sok közzül. Nem Ő az, hanem csak EGY!
2010. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt megint nem értem.13 évesen hogy lehet elvárni,hogy nagy Ő-ben gondolkodjon,az igaziban,akivel le akarja élni az életét?Ilyen nincs.Lépcsőfokok vannak,ahogy ő is érik,fejlődik,úgy alakulnak ezek a dolgok benne.13-14 évesen kézfogás,max.csók a moziban,izgulás,hogy rámnézett,mosolygott stb.16-17 évesen jó esetben "csak" petting.Aztán pedig nemi élet.Azt is tanulni kell.Tegyük fel 22 évesen az egyetem alatt pedig eljön a nagy szerelem.Sem a gondolkodásmódja sem az érzelmi világa nem lesz már olyan,mint 13 évesen.Miért ne akarna megállapodni,ha már készen érzi rá magát.Megvan a diplomája,talál munkát,szerelmes,mi akadálya lenne.Szépen lassan jutott el idáig,közben érzelmileg és testileg is fejlődött.Valóban,nem a felesége lesz neki az első,de már tudja,hogy hogy kell viszonyulni a lányokhoz,hogy kell kedveskedni és női nemi szervet sem a könyvtár egyik bal sarkában látott csak egy anatómia atlaszban.
2010. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!