Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor lehetne köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor lehetne köztünk még valami én nagyon szeretném?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt nagyon szépen alakult minden és a suli ahogy kezdődött valahogy kicsit félbemaradtak a dolgok!


Ezalatt azt értem hogy eddig minden nap Msn-en beszéltünk és mindig ő kezdeményezte a beszélgetést velem!


volt randizás is minden és bejöttem neki az elmondásai szerint!


de most alig beszélünk és talizni sem tudok vele múltkor a egy fesztiválon voltunk kiderült ő is ott volt és ő észrevett és másnap rögtön írt is msn hogy ott voltam csak én nem vettem észre!


Múlthéten pedig olyan éjfél nagyságába ír rám rejtve hogy szia mi a helyzet velem meg ilyenek!

Meg megcsinálok neki minden multkor is elszólta magát dejó lenne ez meg ez a film hát megszereztem neki igaz még időm nem volt elvinni neki de amint lesz már megyek is!


Szóval én nemértem most akkor mi a helyzet !



Én megmondom őszintén nagyon megkedveltem ezt a lányt és több mint valószínű hogy bele is szerettem de ezt így ha rázuditom szerintem nem lenne jó!


Szóval szerintetek mit kellene tennem?


2008. szept. 25. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb tudtok beszélni, mondd neki, hogy találkozni szeretnél vele, mert szimpatikus Neked. És ha Te is neki az elmondásod szerint, akkor szerintem semmi akadálya, hogy összejöjjetek! :)
2008. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én úgy vettem le meg mondta is hogy én is bejövök neki meg minden lehet csak hülyitett (remélem azért nem) de volt amikor tényleg semmi azelőtt nem volt nap hogy ne írt volna és mindig ő kezdte most meg nem azt mondom hogy semmi de ritkábban ő a kezdeményező nemtom mi történhetett !


De remélem azért még bejövők neki!

2008. szept. 25. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!