Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez romantikus egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez romantikus egy férfi számára, vagy hülyének fog nézni?

Figyelt kérdés

Sokat vitáztam egy számomra fontos férfival, aki annó közeledett felém, de az akkori párom miatt elutasítottam. Kerestem, de elküldött a fenébe. :(

Gondoltam, elhívom egy beszélgetésre, tudom, hogy el fog jönni.

Mire gondoltam? Bele akarok vinni egy kis rejtett romantikát, mert szeretem és akarom őt.


A találkozást a Tisza-partra szervezem, Tokajba, közel van hozzánk. Direkt az esti órákra, olyan 6-7 órára, hogy ránksötétedjen. Beszélgetés séta közben a folyóparton, kellemes kis vendéglők. Talán visszanyerem ezzel az estével a bizalmát. Nem randi, mert nem akarná, de így milyen? Egy búcsú puszi arcra eljövetelkor, szerintem együtt ez szép nem igaz?


Mit szóltok? Hathat rá? Vagy ne is álmodjak, túl csöpögős?


2010. ápr. 8. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hát ha eleve elmegy igy veled sétálni akk valószinű hogy nem csak 2 pusziér megy el meg nemhsizem hogy km hiánya van

sztem több is kisülhet belőle...

2010. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ez tökkéletes és egyáltalán nem csöpögős

és ha tényleg elmegy ide veled, akkor szerintem ő is többet akar :)

Jó lesz!Hajrá!!:)

2010. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az már rég reménytelen, ha a nő találja ki a romantikus randit...
2010. ápr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem randi. Csak egy beszélgetés, de próbálom a helyszínt úgy megválasztani, hogy emlékezetes este legyen, remélem értitek.


Nekem kell hívnom, hiszen én bántottam meg. Bocsánatot kell kérnem tőle.

2010. ápr. 8. 23:17
 5/14 A kérdező kommentje:
Az, hogy eljön, nem jelent semmit szerintem. Csupán kíváncsi, hogy mit akarok. Bár még nem kerestem ezzel. Egyszer keretem azt mondta oké, de ne számítsak semmire, de öszevesztünk e-mailben, így elmaradt.
2010. ápr. 8. 23:18
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha nem randi akkor minek kell bele romantika^^

De nekem beleférne bár én romantikus pasi vok:D

2010. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jól hangzik, csak olyan gyakorlati dolgokba is gondolj bele, hogy ha távolabb lakik, és este van a dolog, akkor az neki hazajutás szempontjából gázos lehet. De ha nincs ilyen probléma, akkor szerintem ez rendben van.
2010. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem randi, mert Őt csak "beszélgessünk picit" címen hívom el. Viszont a környezet legyen alkalmas arra, hogy megcsapja a romantika szele. Értitek?

Szeretem Őt, annó hülye voltam, helyre akarom hozni. Azt akarom elérni, hogy egy jót beszélgessünk, és érezze milyen szép este volt velem.

Akarja a ráadást. :)

Értitek már?

2010. ápr. 8. 23:27
 9/14 A kérdező kommentje:
Átgondoltam. Mindkettőnknek van autója. Neki az egy 15 km, nekem egy órás út, de nem érdekel. ha 4 órát vezetnék haza, akkor is elmennék.
2010. ápr. 8. 23:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Tokajban körforgónál édesek a borozók,mi is oda jártunk le sokat mig arra laktam...bár ha kocsival...akkor borozgatás,és nézz ki egy szálláshelyet is,ahova beeshettek:D
2010. ápr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!