Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy egy nőt sokkal jobban érdekel egy férfi, ha tudja, hogy a férfinak más nők is tetszenek?

Figyelt kérdés
Ha látja ,hogy vannak vetélytársai. A pasi más nőkkel is kavar, mert bejön nekik. Ez miért vonzza annyira a csajokat. Bezzeg ha egy fiú egyedül értük van oda, az elriasztja őket.
2016. máj. 10. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
A nők úgy vannak genetikailag kódolva, hogy a számukra hozzáférhető, lehető legjobb pasira hajtsanak. És a legjobb pasi iránt természetesen a többi nő is érdeklődik, így tudat alatt felkelti egy férfi az érdeklődést, más nő is van körülötte, vagy még inkább, ha látja, hogy foglalt. Hisz más nőtől elvenni a pasit, az a legvonzóbb.
2016. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van. Dehát szerintem Te is tudod az okát. Szerinted mekkora büszkeség tölti el azt a nőt,akit 10 nő közül kiragad a pasi...!? Jó érzés ám!
2016. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nem tudom mi lehet.

de pl tudtad-e-re is csomószor kirakják, hogy egy kutatás szerint, a szingli nők kevésbé hajtanak szingli pasikra, inkább párkapcsolatban élőkre. de sosem olvastam utána, hogy ez milyen kutatás eredménye, mi lehet a háttere.

2016. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
3# A magyarázat nagyon egyszerű: a nők sokkal inkább osztozkodnak egy jópasin/sikeres férfin, minthogy egy átlagpasival legyen normális kapcsolatban.
2016. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ez baromság.


Bezzeg ha egy fiú egyedül értük van oda, az elriasztja őket.

miért is?


egy tárasat szeretnék, nem játszmázásokat. én érdekeljem őt, ő érdekeljen engem. de az,hogy vagyok én meg még egy tucat másik...:D

ha azt meg tudnám , hogy velem egy időben más nőkkel is randizgat, már akkor is hagynám a dolgot.

ahogy én se találkozgatok mással, ha már van egy valaki.

2016. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de itt most arra értem, amikor még nincs köztetek semmi, amikor még nem randiztok.
2016. máj. 10. 21:14
 7/15 anonim ***** válasza:

rendben. de abba mi a vonzó, ha azt látom, hogy ezzel is kavar, aztán meg azzal is? szerintem semmi, és nem ettől függ, hogy érdekel vagy nem.

nem a vetélytársak számától.

sőtt.

2016. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de tudat alatt vonzza a nőket, még ha nem is ismerik be
2016. máj. 10. 21:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez nem egészen így van... annyiban javítanám a kérdésed, hogy nem akkor érdekli jobban a nőt a férfi, ha NEKI más nők is tetszetek, hanem akkor, ha Ő (a férfi) más nőknek is tetszik! Ez fontos különbség, és sok esetben az, hogy a férfi más nőkkel is kavar, "csak" ennek a következménye, de nem oka annak, h jobban érdekli a nőt.

Innentől pedig a válaszom annyi, hogy amelyik pasi több nőnek tetszik, az nyilván jó pasi/jó a dumája/sármos/sikeres... stb., szóval vonzó, és "jó parti". Szerintem ennyi.

2016. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*tetszeNek
2016. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!