Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mivan ilyenkor?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mivan ilyenkor?!

Figyelt kérdés

Szia.

Van egy srác.Kb fél éve ismerem őt netről. Felvett msn-re és elkezdtünk beszégetni..Nagyon kedves volt, nem volt vele semmi baj. Aztán egyre kevesebbet beszéltünk :S De mostanába megint.. és felhozta már a találkozás témát.. de hát én nem tudnék mit mondani és ezér félek..:S Az a baj hogy úgyérzem megszerettem =/

De mostmeg egy másik lányt írt ki msn-re :S márnem tudom mit csináljak.. kivagyok tőle =/ Pedig nagyon nagyon szeretnék vele találkozni :( Hogy tudnám felhívni magamra a figyelmét? Kérlek segíts mer nagyon nem jó:S

Mikor elolvastam a kiirását..majdnem sírtam =/

Mit kéne ilyenkor csinálnom?=/ 15/L


2010. ápr. 8. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha ráírnál és megbeszélnétek egy találkozót?

Ez nem jutott még eszedbe?

2010. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy tudnám felhívni magamra a figyelmét?

Hát találkozz vele! akkor biztos felfigyel:) am meg nekem is volt ilyen és taliztunk és elötte idegbajban voltam h nem lesz közös téma...a nagy fenét nem...ha egy korosztály vagytok akkor lesz miröl beszélgetni ne félj :)

2010. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De..

csak az baj hogy félek.:S mert igazán bejön meg minden és a kínos csend..gáz lenne.

2010. ápr. 8. 21:01
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!:D megpróbálok majd valamit összehozni ^^
2010. ápr. 8. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem távkapcsolatom van, fél éve. Gondolhatod hogy paráztam első találkánál... :D Azóta minden hétvégén itt van, és nincs olyan, hogy kínos csend, mindig találunk témát.


Nekem is hasonló volt ez az egész, aztán elmondtam neki, hogy mit érzek, mert nem tudtam mást. Hatalmas szerencsém volt. :)


Beszélj meg vele egy talit, legyen ez egy verseny a másik lánnyal, csak ne legyél erőszakos: add önmagad, stb... :)

2010. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kösziii..

meglesz^^

2010. ápr. 8. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!