Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok nem kezdeményeznek?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a lányok nem kezdeményeznek ?

És még e mellé én tegyek meg mindent értük , vigyem el moziba éterembe biliárdozni buliba vegyek neki ruhát

vegyek neki ez vegyek azt menyek el érte suliba menyek ki elé a buszhoz kísérjem haza . Ha megkérdezi hogy nézek ki csak azt mondhatom hogy jól mer különben megsértődik

nem mondhatok semmi roszat mer már az is baj amit gondolok ...

Miért van ez lányok ? Miért csináljunk mindent mi férfiak? Ti miért nem tesztek semmit ? Én ugy gondolnám hogy az egyenjogúság nem ez ...

Tisztelet a kivételnek !

Egy 16éves srác


2008. szept. 24. 14:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én inkább azt kérdem, miért vannak olyanok, akiknél nem így van? Nem tartod gusztustalannak, ha egy lány nyomul?

Egyébként: hidd el, ez rohadtul így igazságos, majd megérted, amikor a kis kedves otthon fog várni finom vacsorával, meg potyogtatja neked a kölköket! Höhh!

ja, és nem csak olyan lányok vannak, akiknek mindig kedveskedni kell, meg bókolni. Normális esetben ő is ugyanannyiszor kedveskedik, meg meglep kis cuki dolgokkal, és lehet vele bármiről beszélni, nem csak arról, hogy milyen szép, sőt megkockáztatom, hogy még nevetni is tud magán!

+ Férfiúi büszkeségből szokás mindent megadni egy lánynak, vagy jobb esetben azért, mert szereted. Nem azért, mert muszáj.

2008. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De még mindig nem értem nekem is jól esne hogyha oda jönne v ki ... Én nem értem meg a nőket soha XD
2008. szept. 24. 19:26
 13/20 anonim ***** válasza:

A lányok alapbeállítása általában az hogy ők passzívabbak a kapcsolatban mint a másik fél, tehát "genetikailag" várnak a másik kezdeményezésére. (Szóval nem az ő személyes lustaságuk, veled való kicseszésük stb, hogy ezt teszik, egyszerűen ez jön természetesen számukra.) Ezen belül persze lehet, hogy finomabb módszerekkel jelzik, hogy bejössz nekik, de akkor is az első nyílt lépést tőled várják el.

Amugy vannak olyan lányok is, akik bevállalósak, odaállnak eléd és nyíltan megkérdeznek. Bár nem biztos hogy pont ez a típus jön be, általában túl pörgősek és rámenősek. (Legalábbis azok akiket én ismerek.)


Viszont ha a "jólesne ha oda jönne vki" azért van, mert szeretnéd, ha ezzel az egód/önbizalmad legyezgetnék, hogy mások számára is láthatóan bejössz a csajoknak, az kicsit bajosabb eset, nyugi bejössz nekik, csak max nem veszed észre a jeleket :)

2008. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Azért túlzás a 100ból 99. Egy pechsorozat miatt nem kell minden lányt leírni. Fiatal vagy még,van időd megtalálni a neked megfelelőt.

A válaszom az,hogy mert egyszerűen félnek. A lányok alapból felősebbek. A férfi megnevezés mellé társul a bátorság. Természetesen te is elvárhatod,azt amit a másik fél. És ha ez csak egyoldalú, mármint, hogy csak te tepersz, akkor az nem az igazi.

2008. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom anno én kezdeményeztem. 2 és fél éve együtt vagyok a párommal. Akkor mi is 16 évesek voltunk. Amúgy meg ha belegondolsz a nők az életük folyamán sokkal több dolgot megtesznek érted. Lásd Édesanyád megszült pelenkázott etetett és később a párod szeret és takarít utánad gyerekeket szül neked. Sztem igazán megteheted ezt érte.
2008. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
én már próbáltam kezdeményezni de a barátnőim tök leszóltak ezért inkább nem csinálom soha többet
2009. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Utolsónak: nem a barátnőidnek kerestél párt!

Képes lennél egy szimpatikus fiút csak azért elszalasztani, mert a barátnőid majd húúúú, de mit mondanak?

Persze nem kell lerohanni - de azért megszólíthatod a fiút, és mutathatod neki, hogy bejön. El is hívhatod valahová (fagyira, ilyesmi) - ebből már csak veszi a lapot!

2009. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én nő vagyok és teljes mértékben egyetértek Veled. Mármint hogy a lány is mehet oda fiúhoz. Csak egy személyes példa:egy férfival már nagyon régóta kerülgettük egymást,de egyikőnk sem mert lépni. De a végén már az őrület határán voltunk mindketten :D Szóval odamentem én...A többit kitalálod? :D :D
2009. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

22:31 es vok

köszi adtatok 1 kis önbizalmat:D majd legközelebb ;)

2009. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
kezdeményezhetnek, de csak icike picike mértékben... miért? mert ha a férfi nem "küzdhet" meg érte, akkor amilyen könnyen jött,. olyan könnyen megy is... ez a véleményem
2010. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!