Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok nem kezdeményeznek?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a lányok nem kezdeményeznek ?

És még e mellé én tegyek meg mindent értük , vigyem el moziba éterembe biliárdozni buliba vegyek neki ruhát

vegyek neki ez vegyek azt menyek el érte suliba menyek ki elé a buszhoz kísérjem haza . Ha megkérdezi hogy nézek ki csak azt mondhatom hogy jól mer különben megsértődik

nem mondhatok semmi roszat mer már az is baj amit gondolok ...

Miért van ez lányok ? Miért csináljunk mindent mi férfiak? Ti miért nem tesztek semmit ? Én ugy gondolnám hogy az egyenjogúság nem ez ...

Tisztelet a kivételnek !

Egy 16éves srác


2008. szept. 24. 14:40
1 2
 1/20 anonim válasza:
50%
Hát sztem a lányok nem naon az a kezdeményezös tipusok!!!Ezt megkell hagyni!(tisztelet a kivételnek)Sztem nem bizik meg benned elégé(lehet h azt hiszi h csak azért vagy vele)Vagy lehet h naon félénk!Várd ki az a pillanatot vagy ink beszélgess vele ezekről a dolgokról!
2008. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem egy konkrét személyről van szó hanem csak úgy ált. a lányok ? És én nem félhetek én nem aggódhatok ugyan úgy mint ő ?
2008. szept. 24. 14:55
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Rossz fajtákat fogsz ki ^^

Ne azokat keresd akik mindent elvárnak tőled de nem tudnak semmit se adni,mert az nem jó...

egyébként én meg azt vettem észre hogy nálam senki sem kezdeményez pedig nincs velem semmi baj azt mondják az emberek. ha nekem kell kezdeményeznem akkor sem jön össze a dolog. értem úgy hogy nem történik több beszélgetésnél,flörtölésnél.

2008. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
A lányok genetikailag a biztonságra, a védelemre - és a válogatásra vannak beállítva. Tehát - egyenjogúság ide vagy oda - a többség bizony azt várja, hogy te kezdeményezz, és ő majd megkritizál, és csak akkor fogad el, ha tetszel neki. És a fiúk jobban föl is vannak készítve erre. Úgyhogy hajrá!
2008. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Mi az hogy rossz fajtát fogok ki ???? 100 csajból szerintem 99 azt járja h a csávó kezdeményezzen!!

És engem már nagyon zavar hogy mindig mint én csináljak és ö semmit ...

2008. szept. 24. 15:05
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
A legtöbb nőnek a töke kivan már az egyenlőséggel, legalább amíg udvarolnak nekik, szeretnének picit gyengébbek lenni.
2008. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az jó ha alapvetően a férfi kezdeményez, de persze a lánynak is "segítenie" kell utalásokkal, kisebb gesztusokkal.

"vigyem el moziba éterembe biliárdozni buliba vegyek neki ruhát vegyek neki ez vegyek azt"

hát tényleg elég szerencsétlen lányokat foghattál ki, aki épeszű lány az nem vár el ilyesmit, nem vagy te sem milliárdos... Engem például kifejezetten zavarna ha mindent a barátom fizetne (nagyjából felváltva szoktuk).

"Ha megkérdezi hogy nézek ki csak azt mondhatom hogy jól mer különben megsértődik"

Lehet részletezni, szerinted mi a jó és mit kéne másképp :)

Egyébként az írásodból úgy tánik eddig eléggé egyszerű, agyilag éretlen lányokat fogtál ki, akik a "szőke herceget várják fehér lovon". Még be kell hogy nőjön a fejük lágya, aki ennyire kiszolgáltatja magát, az szerintem nem is képes normális, egyenrangú kapcsolatra.

2008. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :-)

De engem ami a legjobban zavar az az hogy mér csak a férfiak kezdeményezhetnek ? A nők miért nem ? Mér várják az hogy majd jön valaki ?

2008. szept. 24. 16:23
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem rossz lanyokkal sodort ossze a sor :D

a párkapcsolat az elejetol fogva ketoldalu dolog, attól kezdve, hogy valamelyik fél leadja a "jelzést", a másik reagál, aztán a jelzésleadó válaszképp megteszi akövetkező lépést, amire csak egy következő lépés lehet a válasz, stb.


amúgy ne "vidd el", hanem menjetek "együtt". a venni ezt azt csak akkor, ha kétoldalú (én pl rendszeresen vettem jópofa boxereket a páromnak, meg olyan "fiús" dolgokat, amiknek tudtam, hogy örül, meg használja (focilabda alakú pendrive :)). ha csak te veszel, az teljesen igazad van, hogy nem kóser.

A menj el érte, kísérd haza.. én ezt rendben levőnek találom, bár nem vagyok az a feminista nőci, de veszélyes tud lenni (pl. egy pasi előttem verte ki a buszon, meg ajanlatokat tesznek, meg ilyesmi, ezek megelőzhetőek, ha egy erős férfiember velünk van :D Meg jó érzés, hogy az erős férfiember törődik velünk. Meg a lányok általában a wcre se járnak egyedül :))

A lányoknak illik bókolni, de akkor, ha őszinte a bók, vagyis úgy gondolod, de ez se kell, hogy egyoldalú legyen, én pl ugyanúgy megmondom a barátomnak, ha tetszik rajta valami, az ilyen udvarias izéket nem szeretem. A sértődös részhez megint csak azt tudom mondani, hogy rossz lányt fogtál ki.


Én nem ismerem a mai fiatalokat (elmúltam húsz, de még nem vagyok harminc ;), de szerintem sok a normális lány is, akiknél nem az általad leírt negatív dolgok a normálisak, csak te valahogy nem ezekkel találkoztál.


(ja, egyenjogúság nincs szerintem és nem is lesz, és nincs is rá szükség, mert a fiúk és a lányok lelkülete teljesen más, lehetetlen ugyanazt az uniformist ráhúzni)

2008. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

sztem azért várják azt h majd jön vki, mert az nekik jobb érzés ha hozzájuk megy oda vki, ami aztjelenti h felfigyeltek rá, nemis csinált semmit, és mégis észrevették. és ennek örülnek, nemis kicsit. aztán ha odajött hozzájuk a srác, akkor sztem már ugyanúgy odateszik ők is magukat.

az meg h kapcsolatban mért ilyenek bizonyos lányok....hát sztem azok ilyenek akik kicsit önbizalomhiányosak. azok várják el h csak dicsérd őket. azmeghogy te szervezz programot aztis sokan alapnak tartják, mert ettől kicsit talán nő a szemükben a srác, h: jajj, olyan jó vele, mindig kitalál vmi programot, mindig elvisz vhova.....stb. a barártnőinek megmajd áradozik h neki milyen jó pasija van. dehogy ezt mért csinálják, azt nemtudom. elvannak kényelmesedve...:D pedig én egyetértek azzal h a programszervezés nemcsak a pasi feladata, a lánynak is ugyanúgy kikell találnia vmit, mert előbbutóübb a pasi besokall, h ez a csaj ez rohadt unalmas, aztánmeg nézhet...:D

azmeghogy menjél el érte a sulihoz, lehet csak mutogatni akar a többieknek h neki milyen jó pasija van. vagy szimplán csak hamar szeretne talizni veled. azmeg h kísérd haza....sztem az elején még télleg kísérd haza, mer ez vhogy ígyvan, ezt ígykell...:D

ruhát meg nevegyél neki, minek? majd vesz magának. apróbb ajándékokkal meglehet lepni, de ruhákat minek, majd vesz magának. sztem aki elvárja h ruhátvegyél neki, vagy megsértődik ha nemveszel, azzal már eleve nemstimt vmi, és az ilyen nők viselkedésébe nemis érdemes belegondolni h mit miért csinálnak, mert valszeg nincsrá ok, csakúgy mert nekik az a kényelmes.

de elne keseredj, mert nemcsak ilyen lányok vannak a világon. az olyanok akiket eddig rendszeresen körülugráltak a pasik, ált azok ilyenek, h elvárják tőled is.

2008. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!